IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Шест партии влизат в следващия парламент, ГЕРБ е първа сила


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

146
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Всичкото *** - гербав и всякакви останали се дерат в един глас "няма да им гласуваме, няма да им гласуваме". Напротив, ще Ви гласуваме и ще Ви изхвърлим завинаги! Всеки негласувал е жито в мелницата на статуквото!
отговор Сигнализирай
145
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
66 % недоволни а герб кайто краде 10 годин първа политическа сила нещо не се връзват нещатаа факта че чалгара има такива проценти показва че *** е много лоша болестнеможа да си недоволен от гербавите крадливци и да им осигуряваш управление с патерици дето плюят неистово по тях докато влезнат в парламента-- янето, бареков, марешки , патриотите и т.н..с толокова малко умствен багаж нема измъкванекомунес.тчето от банкя ще ви дои още 4 години- накрая каквото остане
отговор Сигнализирай
144
Младияпремиерсхарема
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Всички партии ще са разочаровани никой няма да гласува
отговор Сигнализирай
143
Младияпремиерсхарема
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
70 % минимум няма да гласуваме така,че няма никой от народа да им гласува всички са маскари
отговор Сигнализирай
142
Ха, ха,ха,хааааааааа
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
16- ще са партиите ...ха,ха,хааааааааааа...ама общия им брой ще е равен на БКП/БСП!Щото балъците у нас , са константна величина!!!!!АМА ГЕРБ ПАК ЩЕ Е ВОДЕЩАТА !!!!!
отговор Сигнализирай
141
ще ви смачкаме
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 9
Още 2 успешни мандата нека направи БОЙКО а после ще стане пожизнен президент!Най успешния политик в историята колкото и да плюете комунисти мръсни
отговор Сигнализирай
140
До 138
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Това сън в лятна нощ.Бай *** ще управлява отново на "куково лято ".Да се готви с каскета за друго,по-топло място.
отговор Сигнализирай
139
ПГП
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Маркет линкс е на Румяна Бъчварова. Тя държи Бойко с компромати и той ѝ изпълнява прищевките. Направи я министър в предните правителства, зет ѝ Росен Желязков го направи министър на транспорта, прати я посланик. След 2 месеца точно може да има изненада и ГЕРБ да не е на първо място, ако се коалират с патриотите. Хората масово ще гласуват анти това правителство.
отговор Сигнализирай
138
Наблюдател
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Както през винаги през последните 75 години ще спечелят партиите "Сърп" и "Чук" понеже те броят гласовете...
отговор Сигнализирай
137
Хохохоооо...
преди 4 години
Харесвам 15 Не харесвам 6
ПРИ БКП/БСП, И ЧАЛГАРА, ВИ ЧАКА НОВА ИНФЛАЦИЯ И ФАЛИТ НА БАНКИ!КОЙТО ТОВА НЕ ГО РАЗБИРА----ДА УМИРА.... ХАХАХААА.....!!!МЕНЕ МЕ НЕМА В ТАЯ СХЕМА..... ЩОТО СЪМ В ЧУЖБИНА !!!
отговор Сигнализирай
Новини