IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

13% увеличение на тока няма да има, твърди шефът на ДКЕВР


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

223
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Бойко нали щеше да национализираш ЕРП-тата бре пиле, ако вдигат цените на тока? Помниш ли си думите отпреди година-две? Увеличи цените на всичко, после чакай да печелиш избори, ***!
отговор Сигнализирай
222
ановимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
герб са най -долните ***.
отговор Сигнализирай
221
до 218
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
аз съм ЗА ще дойда и даже събирам и група,давайте потвърждения
отговор Сигнализирай
220
М
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
И като, или ако си отиде това правителство, какво очаквате мили сънародници, да дойде добрата фея и с вълшебен прашец да ни посипе и да светнем като 100 ватова крушка ли?Колко правителства трябва да се сменят, за да ни се набие в тъпите кратуни, че всички са едни и същи, като едните повече, другите по-малко вредни за народа и държавата! Нека също се замислим, че самите ние, гражданите на Република България, не сме по различни от тях! Станали сме много зли! Време е за промяна, за единство!
отговор Сигнализирай
219
М
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Тормоз - няма друга дума, с която по точно да се опише! Изтормозен народ, това сме българите, че и сили вече дори нямаме, за да излезем и на протести! За нищо не ставаме вече! Ще ни довършат в най-скоро време!
отговор Сигнализирай
218
8
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
NA 03.03.2011 PRED PARLAMENTA !!!
отговор Сигнализирай
217
ЧЕЗ
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Не се притеснявайте граждани! Няма да са 13%, а няколко пъти годишно по 10% и така докато 50% от населението не си изключи въобще тока и започне да живее на свещи, както са живели прародителите ни.
отговор Сигнализирай
216
Спиш ли юроде????
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Е то само това остава и Либия Ще Ви се Види Рай!!!Българите са настъхнали и всеки момент ще изригнат! И тогава ще пометат Всички ВИ - Това е голата истина. Времето настъпва за всенародния и справедлив гняв!!!!! На 03.03 - всички на площада!!!!!
отговор Сигнализирай
215
НФБ
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
до Контра-Атака ...Забрави за такса електрамер и за фабрично настроените електромери да отчитат по-висок разход!А никъде не можеш да видиш какви инвестиции са направени и къде!
отговор Сигнализирай
214
сами м
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Семерджиев... Защо тази фамилия ми звучи познато?
отговор Сигнализирай
Новини