IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Обявиха 5 юли за ден без Бойко Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
Бойко щял да реже лентичката за тържествата по случай тоя ден :)))
отговор Сигнализирай
29
ха ха ха
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Боли ме фара за тъпите крадливи политици.Тая вечер ще се нарежа зверски.Жената прави салатката,а аз току що извадих кайсиевата от фризера.После ще окъпя няколко пържоли,които ще полея обилно с 10-12 бирички и накрая ще завърша 3-4 уйскита.Е зле ли ми е?
отговор Сигнализирай
28
НЕРЕЗА
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
дО 27Кои долни червеви кучета визираш:Тиквата,Цачева,Цецо,Лъчо?Или тия са горни червени кучета,където вечер преди лягане си целуват партийните книжки!
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 7
Колкото по-дълго се задържи Кантонера начело на правителството и колкото по-дълго ГЕРБ ни управляват, толкова по-дълбоко ще потънем и по-трудно ще се измъкнем.
отговор Сигнализирай
26
ДО 21
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
....''НЯМА НЕ ИСКАМ ,НЯМА НЕДЕЙ "----
отговор Сигнализирай
25
НАРЪФАН ДОМАТ
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
ОЧЕРТАВА СЕ ОЩЕ ЕДНА ЛЕНТА ЗА РЯЗАНЕ ,.......!ОПОЗИЦИЯТА ОЧАКВА, ПОНЕ ЗА ЕДИН ДЕН ДА Е НА ВЛАСТ.....,ЩЕ ИМ БЪДАТ РАЗДАДЕНИ ....ПО 2 КЕБЕБЧЕТА ,ЗАРАДИ ДЪЛГОТО ПОСТЕНЕ ...!
отговор Сигнализирай
24
НЕРЕЗА
преди 14 години
Харесвам 29 Не харесвам 9
Тиквата се свързал с духа на Нострадамус и го пита:-Кажи кой ден да обявя като върховен празник в България?Духът на Нострадамус отговорил:-Който и да е ,важното е в тоя ден да си подадеш оставката и този ден ще е върховния празник на БЪЛГАРИЯ!
отговор Сигнализирай
23
гс
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Report - твайте страницата, за да я изтрият по - бързо от facebook :D
отговор Сигнализирай
22
герболеза
преди 14 години
Харесвам 22 Не харесвам 6
Един ден без Боцко???Ооооо ужас!А света ще спрели да се върти?
отговор Сигнализирай
21
УСИН
преди 14 години
Харесвам 20 Не харесвам 13
А не може ли вече изобщо бес неговия сурат,и неговите изцепки от родъ,,тройната коалиция,строим магистрали,*** лентички и др.''.Аман и бактън от такъв премиер,държавата заприлича на приватизирана пожарна,и най-важния пожарникар е ефрейтор Боко/без ген.щабна академия,истински генерали няма,та даже и наш Боко/. Този ден/5 юли/,да се обяви за национален празник на всички български граждани/в чест на освобождението от телевизионният окупатор премиера Б.Борисов-Медията/.
отговор Сигнализирай
Новини