IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Дянков се запъна кат' магаре на мост


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

153
СТРАНДЖАТА
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 6
Браво Монка... - ербап момче излезе - постави в цайтнот "младия" милиардер, който сега не знае как да реагира и коя страна да вземе - дали тая на своите работодатели от КГБ или страната, на която по стечение на обстоятелствата е президент...
отговор Сигнализирай
152
Д-р 145
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Кога те пуснаха от лудницата, ***? Марш обратно.
отговор Сигнализирай
151
Боб
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 4
За първи път виждам държавата да е наложила волята си толкова категорично. Това е изключително сериозен знак за по-малките фирми - ако не спазваш закона, получаваш санкция. Щом правителството може да спре лиценза на най-голямата компания, какво остава за по-малките.А, за всички, които смятат, че това е цирк - няма фирма (частна), която да злепостави името си за да угоди на държавата. Само се замислете - какъв е имиджа на Лукойл в момента.
отговор Сигнализирай
150
един от всички
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 10
142, дреме ми за тебе. ГЕРБ го направиха - факт. 20 години никой не го направи, всички партии цуцаха от Лукойл. Сега ГЕРБ им резнаха кранчето. Кой е по-равен? Хахахахаха.
отговор Сигнализирай
149
Шлемофон
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Гоце, къде ти е Големия Шлем Гоце ?! :))
отговор Сигнализирай
148
HAH
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 17
100% ИГРА.ТИЯ ГЕРБ СА ПО-ЗЛЕ И ОТ ТРОЙНАТА КОАЛИЦИЯ.КАКВО ГОВОРЯ ТА НИЕ ПРИ ТРОЙНАТА СИ БЯХМЕ МНОГО ДОБРЕ.МОЖЕХА ДА КРАДАТ АМА ПОНЕ НИ УВЕЛИЧАВАХА ЗАПЛАТИТЕ!
отговор Сигнализирай
147
СМУТ В БСП
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
"вчера областният управител на Стара Загора Йордан Николов е издал заповед, с която забранява достъпа на граждани и технически лица в сградата на Дом-паметник "Бузлуджа" (Чинията)"
отговор Сигнализирай
146
140
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
И ли дет` са вика - Ранъта прай борбъта! Ами така, който не иска да си плаща на ББ вижте как всички ще го отнесем сега.
отговор Сигнализирай
145
Д-р Лекува Герболеза
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 11
Даниелчо (134), много си миличък, с тази разнеженост направо ме умиляваш! Как нежно говориш за Дянко!Прави му поклони, на Дянко, но знай едно нещо, с бой по чийто и да е кратуни нищо не се оправя. Защото това правителство е хейтърско а такива не оцеляват дълго просто се разпадат от самосебе си!
отговор Сигнализирай
144
хиер
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
ахмет и странджата да най прости
отговор Сигнализирай
Новини