IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

59% от българите подкрепят протестната вълна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

108
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
И аз я подкрепям, и родителите ми, както и всичките ми познати! Май е време да им припомним 97ма на политиците!
отговор Сигнализирай
107
boris
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Българи,протестираите срещу БСП и ДПС които крадяха и още крадат
отговор Сигнализирай
106
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
На всеки е ясно за какво са протестите и чии интереси обслужват. На мен само не ми е ясно верно ли има 59 %, които да подкрепят тоя цирк? И 59% от какво, са това? - (...може и да са от протестиращите, знам ли, нали голяма част от тях не могат да отговорят на простия въпрос за какво протестират..?)
отговор Сигнализирай
105
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
лъжеш Цветозаре, нашата фирма не може да се отърве от клиенти тия дни, хората работят, нямат време за рекет и вандализъм, никой частник не подкрепя привилегии за лентяи и мафиоти
отговор Сигнализирай
104
Цветозар
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
До 106 "Баси тъпия народ" - народа никога неможе да бъде ***, *** си ти !!!Ще ти кажа че бях на 30 ноември на протеста пред НС, заедно с още 70 мои колеги. Всички работим в голяма частна фирма и си пуснахме всички отпуск, за да участваме.А това че ти се повдига е от некачествения алкохол с който злоупотреби нощес и знай - ще ти мине, ако довечера се въздържаш.Всеки има права, но такива като тебе никога не си ги отстояват, за вас е по-лесно да плюете другите, за да си избивате комплексите.
отговор Сигнализирай
103
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
"Общественото мнение било объркано в оценката си"?! - щом повечето 59%, подкрепят протестите, въобще не са объркани хората!!
отговор Сигнализирай
102
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
стачки, стачки, докато заколят прасето и после ...
отговор Сигнализирай
101
хахаха
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 10
Да живеят ***....гласувахте за тях-сега кусайте л.... им
отговор Сигнализирай
100
Баси тъпия народ
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Чета ви мненията и ми се повдига. Как в малките ви главици да проникне идеята, че това не е протест за права, а протест за ПРИВИЛЕГИИ !!! Огледайте се кой протестира !!!Да сте видели там работниците на частна фирма ???
отговор Сигнализирай
99
до 101
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Аз съм се събудили - има портал за електронна търговия, клиентите на който са в чужденци. Всички регистрации са ми в чужбина и не ми дреме за тази държавица както и кой управлява. Изкарвам предоволно и не интересуват нито стачки нито пенсии. Всеки да се спасява по единично, защото всички са драскачи ама на учителски и доктроските стачки бяхме единици хората стачкуваще дето не бяхме от бранша. Все народ си заслужава неговия пожарникар!
отговор Сигнализирай
Новини