IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Близките погребали Чочо със счупени пръсти


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

279
жена
преди 13 години
Харесвам 36 Не харесвам 15
за мен сестрата е замесена по някакъв начин в убийството.Показателно е че Мирослава е в моргата,а тя като нестинарка ходи по телевизиите и дори при Боко.А как излезе от там-като геройня-без нито една сълза,със смеещи се очи! И още нещо съмнително-майката не плачеше,бащата не плачеше,лицето на сестрата сясаш се надсмиваше?Защо лиЗа полицията не коментирам-чух хиляди версии,но защо на един самообиец не е направена експертиза,която е задължителна-въпрос без отговор или Цецко и Боко го знаят?
отговор Сигнализирай
278
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Tozi tolkova se e samoubil ,kolkoto i Misho Birata umrja ot infarkt !! ha ha ha ha
отговор Сигнализирай
277
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 37 Не харесвам 3
Наистина, защо толкова бързат да погребат Чочо? От какво се притесняват?
отговор Сигнализирай
276
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 16
Бил със счупени пръсти,ами той нали е вкочанен,как разбраха,че пръстите му са счупени,става ми гадно само като пиша,що ли се навираме в работата на хората?
отговор Сигнализирай
275
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Истината е много неприятна,особено за близките!Гадно е когато един млад човек е погубен,няма значение какви са мотивите.Не прави чест на хората,които се гаврят със скръбта на близките и политизират събитията.Я се поставете за миг на тяхно място,гадно и невъзвратимо.Моите съболезнования и дано всички,които не зачитат живота на другите се замислят върху това,което се случи.
отговор Сигнализирай
274
СЛЕДВА...?
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Сега ще видим ,кой /кои/,ще защитава ---адв. Марковски ....?А нали се знае ---кои,и какви защитава ...?
отговор Сигнализирай
273
кадър на бай Тошо
преди 13 години
Харесвам 31 Не харесвам 8
Нас ни изгониха ,били сме слугували на ---комунисти!С по 2 висши образования и 2г.,---стаж сме ставали полицаи/милиционери /,а престъпленията ги разкривахме за 24 часа ......!Сега се става полицай за 30 дни----***-с!Това са "КАДРИТЕ " на ----прехода ,....Калинки до Калинки ....ДЕРЗАЙТЕ НЕГРАМОТНИ КОРУМПИРАНИ ЧЕДА НА ----Бг!
отговор Сигнализирай
272
Темерут
преди 13 години
Харесвам 41 Не харесвам 0
Нищо няма да се изясни! Всички лъжат! Цялата история вони, яко!
отговор Сигнализирай
271
Шерлок Холмс
преди 13 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
....всички прикриват -----нещо !А това "нещо", са -----ДОКАЗАТЕЛСТВАТА!Жертвите са невинни,вината е в живите ---СВИДЕТЕЛИ ,които не могат в момента да се ---РАЗБЕРАТ ,КАКВО ДА ГОВОРЯТ !
отговор Сигнализирай
270
777
преди 13 години
Харесвам 41 Не харесвам 6
Като видя бг полицай и ми се повръща!В Европа полицаите са интелигентни и неподкупнидокато нашите са тромави и некадърни.
отговор Сигнализирай
Новини