IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Фалшива декларация на ЕРП-тата наля масло в огъня


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
Гб
преди 12 години
Харесвам 28 Не харесвам 3
Ние не искаме да плащаме *** ток
отговор Сигнализирай
24
abvlado
преди 12 години
Харесвам 25 Не харесвам 3
Tazi фалшива декларация си е много обективна. Ако предприятието е държавно пак трябва да бъде на печалба иначе съдбата му е като на ВМЗ Сопот, БДЖ, Топлофикациите. И когато едно държавно предприятие много закъса , единственното спасение е приватизацията, ако се намери инвеститор да има да налее свежи пари в него и да го оздрави, т.е. да е печелившо. А пък цената на тока се определя само от ДКЕВР, а не от ЕРПтата. От тези "подробности" *** се не интересуват.
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 22 Не харесвам 16
Това беше краят на ГЕРБ. Трябва да запомним тази дата 17 февруари. Още по времето на окупацията на Орлов мост през лятото казах, че до края на мандата на ГЕРБ ще има всекидневни и различни протести и че в един момент те ще се съберат в едно. И именно това се случи днес. В крайна сметка гражданите протестират срещу олигархичния модел на ГЕРБ да се разграбва държавата, да се плячкосва от близки до ГЕРБ олигарси.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 20
Aз съм за АТАКА , само те се ангажират да премахнат монополите и да повишат стандарта на живот - другото е ала-бала
отговор Сигнализирай
21
Медии лизачи
преди 12 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
"Декларацията" се върти от няколко дни из Фейсбук и от 100 км. си личи , че не е истинска, а самодейна сатирична творба от неизвестен автор!Такава творба не може да налива нищо никъде, и не може да бъде причина за днешните събития!"Декларацията" е художествена подигравка към всички български медии и журналисти, взети заедно!До толкова ли изпростяхте, че да обвинявате един памфлет?!Какво следва - горене на книги, забрана на интернет и бесене на самодейни автори?
отговор Сигнализирай
20
Истинска анкета
преди 12 години
Харесвам 24 Не харесвам 29
Ще гласувам за БСП (+)Ще гласувам против ГЕРБ (-)
отговор Сигнализирай
19
т
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
заглавието е вярно ,декларацията не фалшива, фалшиви са ни държавниците че са олигарси и на нас ни плащат колкото искат, а не колкото ни се полага.цената на продукта струва толкова, който и да произвежда или продава.
отговор Сигнализирай
18
sk
преди 12 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
кои продаде ЕРП-тата ?
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 26 Не харесвам 14
Декларацията е съчинение от Спинишев и Компания с цел създаване на масови безредици...
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 24 Не харесвам 13
ОСТАВКА ГЕРБ!МАХАЙТЕ СЕ АЛЧНИ МУТРАЦИ!
отговор Сигнализирай
Новини