IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

"На какъв език да може да се агитира у нас"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 7
На всякакъв само не на български.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
do 46 ti normalen li si? kakvi 10 miliona turcia ima v germania? ti nared li si te vsi4ki emigranti v ciala germania sa okolo 4 milona ot celia sviat ,moje da proversih imash google
отговор Сигнализирай
24
Додо
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
От това, което е видно през последните години, единственият език, на който може да се агитира предизборно е езикът на омразата.
отговор Сигнализирай
23
НИКОГА ВЕЧЕ ГЕРБ !
преди 11 години
Харесвам 32 Не харесвам 0
Моите уважения към ДПС и българските турци, но ОФИЦИАЛНИЯ ЕЗИК в България е БЪЛГАРСКИЯТ ЕЗИК !!!
отговор Сигнализирай
22
шофьор
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Относно талоните на автомобили.Ако евро стандарта нее отбелязан отговорност да носи ,, кифлата" на гишето дето приема документите.Нейна работа е да отбелязва това.В КАТ София ако забравиш да им кажеш не го пишат, но това не им пречи докато пишат да ядът банички и пият кафе и да омазнът документие.Касиерката хапваше вафли и се цупеше че трябва да те обслужва едновременно.Явно там всички са с връзки и не им пука че цял ден може да загубиш там.Все едно насила са ги накарали да работят.
отговор Сигнализирай
21
макето
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
у нас требе да се агитира на езика на любовта и вярата в бъдещето и пресветия бог на виното
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
ДПС има претенции,че е европейска и партия,която е част от политическият живот на България или не е така??Ако е така,ще приемат,че официален език в България е българският и майчиният език може да го говориш в къщи при близките си,между общуването на представители от определен етнос,но не и на официални български празници,събития,избори,митинги и други обществени събития!!Ако не е така,то тогава тази партия задълбочава различията между етносите и дискриминацията обратно на това,което приказват!!
отговор Сигнализирай
19
до 27
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
До АнонименКакво да се дупи БСП повече от това?! Тя отдавна е надупена, че и задницата и е разпрана! Добре че Атака ги отменя отвреме навреме! МИЗЕРНИЦИ ЖАЛКИ!
отговор Сигнализирай
18
Омлет
преди 11 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Мента, малко те целиха с яйца в Бургас. Такива продажници като теб са по-отвратителни и от турци, и от ***.
отговор Сигнализирай
17
Споко уе
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
ДПС-то няма се пуашите, БСП и Атака винаги ще ви подкрепят, само важното е да са във властта! Ако им дадете де, не че ви изнудват, сакън да не си помислите такова нещо! Щото Сидеров много обича да разпуска по всетовни курорти! Даже ако искате ще забраним агитацията на български! ЮРУШ!
отговор Сигнализирай
Новини