IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Дали Белята е бил за гъби в Казичене, чуди се Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
АТАКИСТ
преди 10 години
Харесвам 25 Не харесвам 5
до 73Той Тиквата е като бащица. Като Слънце- огрява навсякъде. А това че се занимава с престъпници е нормално- самият той е в криминалният бизнес откакто се помни. Имаше късмета да е личен бодигард на бай Тошо, иначе нямаше да има късмета на Маргините и Маджо. Отдавна щеше да си замине при Сикаджиите.
отговор Сигнализирай
59
Garibaldi
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Върнаха се мутрите на власт и останалите познати на обществото, приближени на мутресите започнаха пак да разпределят власт и територии.Убийства,кланета,взривове,пожари,изнасилвания, рекет.Кога обществото ни ще заживее спокойно.Тези ренегати - не трябва ли да им търси отговор- ност обществото? Прегръдки между бивши врагове,Борисов и Дончева,с АБВ,пиене на кафета с Местан и т.н.Предатели на всяка крачка.Не случайно мой девиз е подхвърляй всичко на съмне-ние.С подписи и допитвания няма да ста
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
Интересно защо един министър на страна от ЕС се чуди къде е бил някакъв си застрелян престъпник. Някога да сте видели или чули някой чуждестранен политик висшестоящ да се чуди и да изказва мнение по застрелян или задържан, престъпник. Това единствено може да говори че Тиквата е имал някакво лично отношение с убития.
отговор Сигнализирай
57
шоп
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Е сега, ко ми каеш Боце! че тегли заемо за да на паиш от таквиз ли?!Или го пуцнахте та да заборавим веке за заемо, а?!
отговор Сигнализирай
56
АНТИ
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Утре е Тодоров ден и по традиция се яде супа от гъби!И Белята е отишъл за Казиченски гъби, ама влезе в капана!
отговор Сигнализирай
55
Веско
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
До Тъпчо.Амя наистина си ***,МВР е министерство и е подчинено на министър-председателя.Той има право да му се меси.
отговор Сигнализирай
54
Тъпчо
преди 10 години
Харесвам 23 Не харесвам 8
Не се чудете защо Мутрата се меси в работата на МВР, това е за да не объркат нещо. По този начин им казва да претупат нещата.Боби е убит по негова поръчка - разчистват си територии.Завърнаха се мутренските временна : страх, изнудване, уббийства .Бог да ни пази от ***. Той и ще ги накаже!
отговор Сигнализирай
53
Х
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
До .59 Умно това може да мине за най новия виц.
отговор Сигнализирай
52
Но
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Но защо не мога да се засмея на шегите на Бойко, а се смея на Бойко? Смех, та смех, много се смея на Бойко като каже нещо, не на нещото, дето казва, защото нещото дето казва е невероятно тъпо и гадно, а той същевременно е много смешен, смешен та жалък, независимо, че е владетел на България. Смешен е, та жалък, а казаното от него - гадно, та гадно.
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
ей надминахте каспаров големи шахматисти сте
отговор Сигнализирай
Новини