BGONAIR Live

Обиди, пляскане и "скачане" при раждане… Да се наказват!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 17
дрън дрън дрън дрън само едно и също,всички реват,всички са обидени ,всички са накърнени,всички имат права.който е виновен - има си съд, който съд е длъжен да работи !!!
отговор Сигнализирай
1
Моя позната получи
преди 11 години
Харесвам 31 Не харесвам 3
дископатия, защото, докато раждала, натискали кръста й отзад с голяма сила. А беше само на 19 г. тогава.Една от състудентките ми се оплака, че докато раждала, една от присъстващите медицински сестри буквално се качила върху корема й. Тя спортува активно, има отлично развита мускулатура и е дисциплиниран човек. Изпълнявала е всичко, което са й казвали хората от медицинския екип и недоумяваше защо сестрата се е качила върху корема й - от това не усетила никаква помощ за "излизането" на бебето!
отговор Сигнализирай
Новини