IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

С 29 млн. МВР спасява "Great Wall", купува си джипове – 290 бройки


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

85
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
До юбералесТи какво предлагаш? Да вземем да инвестираме в производството на турски производители, немски, италиански и др. вместо в български производител. Тук спорът е дали е производител или само сглобител(ако така мога да се иразя). Опитите на български фирми да произвеждат автомобили датира от средата на шейсетте години. Започнали сме със сглобяване на такива. Забранили са ни от СССР, производството на собствени модели, защото са били конкурентни на руските такива.
отговор Сигнализирай
84
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
По публикацията работи: Боряна Павловахаха.......... и как работи като само копира и постави тука Текста наготово
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Протекционизъм и шуробаджанаштина!
отговор Сигнализирай
82
Благо
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
До кръпелКръпел, къде прочете, че Литекс моторс е участвало в процедурата?
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
После ще установят,че са изключително нискокачествени а освен това няма и части за тях.
отговор Сигнализирай
80
юбералес
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
До Анонимен 85Имаш предвид китайската автомобилна индустрия, защото един автомобил представлява сбор от части - в случая китайски. Българска автоиндустрия означава автомобил с над 70% бг части. Бих добавил че в един немски джип може би има повече части произведени в България и повече бг добавена стойност отколкото в GW
отговор Сигнализирай
79
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
ХАхАхАхАхА еми много ясно нали Гришката взе Цесекато, както се разбраха с бойко и другите партийни секретари и свалиха обвиненията от него...Ще им дадем сега парички да покрием неудобствата, които им създадохме с фалирането на КТБ.Предполагам, че е имало конкурс съвсем честен, който голямата измислена стена е спечелила честничко и почтено.Произведени били в българия и за това взимат точки?!?!?! Това ако не е ограничаващо условие ... И накрая купуваме за 100 000 китайски джипове o_0 ?????
отговор Сигнализирай
78
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Един COPY-PASTE колкова коментари тука , колко балами има в таа бедна Държава
отговор Сигнализирай
77
Ехх пак ги наредихме
преди 8 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Справка в интернет - Най-скъп е джипът Hoover H5. При него цените започват от 28 699 лв. с ДДСИ оттук почваме да питаме Другарите Цецко, Боко, Моко, Доко... какво още сте купили на Милиционерите (с нашите парички) че се е дигнала цената със 70 000 ?- рибарски такъми от злато и сребро?- ловжийски пушки и ножове с диаманти ?- барбекю с инкрустации от слонова кост?- подвижна баня с кристална тоалетна за Махаражите опа за катажийте ?- дрон с изкуствен интелект да мисли вместо Милиционерите?
отговор Сигнализирай
76
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
В тоа текст нещо има разминаване в Цифрите и то доста голямо разминаване, повече прилича копиран вече готов FAKE NEWS
отговор Сигнализирай
Новини