BGONAIR Live

Отново ще ръмжат в България: Мотомаршът на "Нощните вълци"!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Зозо
преди 7 години
Харесвам 28 Не харесвам 24
Пак ще излезнат по улиците *** с руски знамена! Трябва да ги снимат и директно в психиатрията.
отговор Сигнализирай
1
varg
преди 7 години
Харесвам 18 Не харесвам 36
Браво,добре дошли сте.
отговор Сигнализирай
Новини