IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Президентшата настоя: Не съм била в кола на НСО, не съм арогантна!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

62
Prêt-&#
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
*** кой ги е скубкал тея вежденца!??..пестиме от козметик и даряваме за сираци!?..само така!!:)
отговор Сигнализирай
61
Аз
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Как па така, преди 2 месеца баща му сега жена му и все членове на президентското семейство са у пакос?
отговор Сигнализирай
60
61,
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Тьи-провокатор?..Конечно....Смяна на системата, обединяйтес как Сирия и Россия...
отговор Сигнализирай
59
Ха, ха...
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 17
А къде е клипа в който Радева излиза от колата, и влиза в магазина?...Нали паляка от герб непрекъснато е снимал разправията на полицая със служителката от НСО, и движението на хора и коли наоколо...!!!Къде са кадрите с Радева бе мутромилиционерогерберасти?... :::)))Ха, ха, ха... :::)))
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 9
Младежът на около 50 години дето уж я е видял явно се е объркал. Това е трябва да е бил Цветан Цветанов.
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 7
До АнонименРадеви обичат да лъжаттипично по съветски :)
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
До кога ще простеете бре българи?А стига с това ДС и Русия сложили Радев?Няма Русия, няма ГЕРБ,няма БСП,няма ДПС и т.н.,има само една партия до ден днешен в Б-я която управлява и това е БКП,колко трябва да сте ку'хи в главите за да се противопоставяте един на друг и да защитавате клонингите на БКП,обединете се бе,зае'бете тези червени структури които ви предлага БКП на избори,искайте президентска държава,защото както виждате с тези 240 клоуна в НС само страдате и гледате как другите се оправят,а
отговор Сигнализирай
55
M.I.C.
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
От целия пост на дамата разбрах, че тя не е била в колата само докато катаджията и служителя на НСО са се карали. Явно е била в магазина :) излиза, че си се вози и не е виновна, защото не кара колата :)
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
Боже, И това е писано от съпругата на Президента !По несвързано обяснение може да се чуе може би само в Столипиново.Затова от него не става ясно, Г- жата била ли е в този автомобил или не е ! И ако е била, да обясни как е протекъл екшъна !
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
Този не каза ли и че Бойко Борисов е бил на задната седалка на тази кола?
отговор Сигнализирай
Новини