IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Вън, вън… монах гони дете с аутизъм от Троянската обител


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
кръстоносец
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 15
Ето така хората се превръщат в атеисти, отива майката с вяра и си тръгва обезверена. А детето с нищо не е виновно! Никой не си избира какъв да се роди, ако не се лъжа.
отговор Сигнализирай
37
Гледна точка
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 17
Христос е казал: Болните имат нужда от ЛЕКАРВсеки си има право на вяра и в това къде да търси изцеление! Аз ако съм будист дреме ми на змея, какво е казал Христос! Изцелението идва с вярата!
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 46 Не харесвам 12
Стига фалшиви новини! Детето е викало и крещяло в църквата. То не е виновно, има заболяване, но майката спокойно можеше да го изкара навън за малко да се успокои. Вместо това тя намира за нормално да пречи на останалите вярващи и да снима скандал, който сама е причинила. По време на литургия се пази тишина! Който не може или не иска мястото му не е там. Правилно е постъпил дядо поп, а неговия началник не е трябвало да се извинява
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 21
Всеки знае, че в хронично болните се е вселил дявола и тъмните сили. Браво на отчето добре е направил.
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 17
Заради такива хората странят от църквата!Аз съм гербажия, но Борисов знае ли каква разврат е в Бачковският на когото отпусна милион ли беше или И половина!?
отговор Сигнализирай
33
Чичо Митко
преди 6 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
Христос е казал: Болните имат нужда от ЛЕКАР
отговор Сигнализирай
32
истина е
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 14
От всичко най-лошото е ,че не е изял голям бой , царуля!!
отговор Сигнализирай
31
Муса
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 21
Аллахоакбар
отговор Сигнализирай
30
Гледна точка
преди 6 години
Харесвам 18 Не харесвам 16
Еми онзи отец Нафърфорий ли беше, Кирил ли, нали каза, че в Троянският от шест "божи служители" четири са гейове- в божи храм!Този да не е един от онези, дето са с включен ляв мигач?
отговор Сигнализирай
29
Чичо Митко
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 17
Вържи попа да мирне селото! Хитър Петар още едно време е разбрал що за стока са "духовниците"! Който им вярва значи е "нормален"!
отговор Сигнализирай
Новини