IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Социалното се похвали, дали повече помощи за отопление


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
СПОРЕД МЕН,
преди 5 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
трябва да се проверят тези "нуждаещи се", дали имат мобилни телефони.Значи могат да дават 180 лв. през зимата за телефон (по 20 лв всеки месец), но нямат пари за отопление.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Коментар 4 е до коментар 3
отговор Сигнализирай
5
човек
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Има няколко нива на замърсяване от горене. Стационарни - къщи ,цехове ,които горят отпадъци от производството си ,дърводелни цехове или малки предприятия .Лепилата в талашита , боите - от тях газовете отиват във въздуха. Има и по- големи ,но кой и как контролира?! Другото е ясно-транспорта. Изтласкване на ДВГ-тата извън града и намаляване .Следват технологични процеси ,които също замърсяват .Политиците трябва да се принудят да работят за това.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
До 1А за раздадените пари за държавните чиновници нещо да кажеш?Дали да не се спрат парите за некадърниците, че да се научат на работа?Колко дават за дърва на бедните и по колко хилядарки на чиновника?
отговор Сигнализирай
3
До 1
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Това правят помощите. Увеличават нуждаещите се всяка година. Трябва да се спрат всички помощи, иначе няма как беднотията да свърши.
отговор Сигнализирай
2
Ром"с
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
И ТОВА всичкото което написахте-колко е в пари !?
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Значи още повече хора са станали бедни.Това за хвалба ли е?
отговор Сигнализирай
Новини