IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Чака ли ни нещо добро? Още сме най-бедни и най-неграмотни


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

101
Свят до 138
преди 5 години
Харесвам 1 Не харесвам 5
Аз съм добре , а ти гледаш ли Новини ?
отговор Сигнализирай
100
Демократ
преди 5 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
"България остава най-бедната, най-неграмотната, най-корумпираната страна." - добре и достоверно казано. 30 години Демократичен преход стигат! Започвам наистина да се чудя, дали пък с Русия и Китай (Евразия) няма да ни е по-добре?
отговор Сигнализирай
99
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Ясно защо след постването на адресите с имената 11-те работещи към сайта спря изведнъж писанетона коментари Явно ви хванаха на късо за Бизнеса ви с коментари , Мошеници сте тука
отговор Сигнализирай
98
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
До СВЯТдобре ли сте,имате ли нужда от помощ?
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
А що не ви интересува че Новината е крадена от друг сайт , кой малоумем ще седме да пише Статия и то в 21:39 часа?И така всеки ден се краде по 18 пъти тествай е една друга Копировачка в тоа сайт на хонорар от вкъщи на лаптопа
отговор Сигнализирай
96
СВЯТ
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Светът се развива - от днес в Испания забраниха да се движат бензинови автомобили , произведени преди 2000 година , и дизелови произведени преди 2006 година . В САЩ разрешиха официално да се продава дрога в търговската мрежа и заличиха присъди и регистрации в полицията и затворите за дрога .
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Щом 30 години вече чакате нещо по-добро, надали ще дойде и тази година.
отговор Сигнализирай
94
Факт
преди 5 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Преди 30 години българската нация беше сред най-образованите и със прилично благосъстояние.Какво стана?Май войнстващата простотия победи,наричайки се "демокрация"...Погледнете най-големия "демократ" в държавата!Не ви ли е срам тоя *** да е премиер?Нямало алтернатива...Ами тя алтернативата е като работата-ако не я търсиш,не я намираш!Румънците я търсят непрекъснато и не цепят басма на никого-там трудно се повтаря мандат.Ама нещата потръгнаха!
отговор Сигнализирай
93
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Мале, като начело на държавата и икономиката застанат поколенията от 99/2000 - нанатък, ще стане голям купон.
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Държава с "Бедно и Неграмотно Население" е Мечтата на всеки политик!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
Новини