IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Протестиращите издигат нова барикада в Триъгълника на властта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

142
Карлуково Герб клуб
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Чакаме те на Орлов мост всички ненормални и сме тук само ти ни липсваш Герб победа
отговор Сигнализирай
141
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Следващия месец не го дават топъл както миналогодишния октомври,тогава щат не щат ще раздигат гълъбите.Оставете ги да изпокапат,игниорирайте ги,ние НОРМАЛНИТЕ ще издържим още няколко мес но после трябва мощен шут на БКП и КО!Но не се надявам на това,българите половината пак ще отидат за гъби а другите ще направят така че Корнела и Главанака да узурпират властта и пак да изгубим години за развитието си.Тъ..п народ,слаба държава.Иначе в момента чак зъбите ми беснеят,имам страшни желания!
отговор Сигнализирай
140
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
пРезидента стегна ли мешката.......за кУмсомУлск на аМуР?
отговор Сигнализирай
139
До 159
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Ама то цяло Карлуково е на протеста вече,то други не останаха и те подпълват бройката та да имитират някаква масовост ! Така,че не лъжи !!!
отговор Сигнализирай
138
До 157
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
Протестите ще свършат, но ИСПАНСКАТА ПРОКУРАТУРА няма да прости на идола ви.####Няма ли поне един нормален от протестърчетата. Каква испанска прокуратура те гони.
отговор Сигнализирай
137
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
ДрОгаре очаквайте фадрома с 200 в 4:00 сутринта.
отговор Сигнализирай
136
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
А пък вие оставате без осем стотинки мухаха1
отговор Сигнализирай
135
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
До Анонимен 160Е как, като мишоците са в дубай и сърбия.
отговор Сигнализирай
134
Хора, събодете се!
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Тези хора, протестиращите и организаторите-технически и политически целят гражданска война. Тук не става въпрос нито за права и свободи, нито за оставки, нито за справедливост. Това са нищо не струващи мантри и клишета. Тук става въпрос за много милиарди, за много години напред! Борбата е жестока и безмилостна, а народът както винаги е потърпевш. Само Бог знае какво ни чака оттук нататък...!!
отговор Сигнализирай
133
До Карлуково клуб
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Аз съм от диспансера Карлуково. Къде да се срещнем!?
отговор Сигнализирай
Новини