IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Проф. Петров: Смъртността от коронавирус пада до нивата на Швеция


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

37
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
В Швеция 6,1% от досега заразилите се са починали, а в България 3,9%. Как смъртността ни пада до нивата на Швеция?
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ракията и виното ни помагат, а не мерките на тикварите.
отговор Сигнализирай
35
Феминистът
преди 4 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
До ДодоЗдравей Додо, какво да кажа повече? Казал си почти всичко. Бъди здрав!
отговор Сигнализирай
34
Додо
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Ковид 19 е съпровождан от толкова незнание, грешки, лъжи и пропаганди, че човек е най-добре сам за себе си да си направи проучване и да си следи нещата сам. В опаковката от лъжи, било то волни или неволни, мнения на учени, които са диаметрално противоположни, Мангъра, който щеше публично да скъса дипломата си юли месец, но не го направи, Муфтаджийски, който щеше да събира купища чували с трупове, но не стана така... направо е каша. Само остава Божинката да даде оценка на Ковида и ще сме ток!
отговор Сигнализирай
33
бай Пешо
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Смъртността на брой заразени в Швеция е висока, за заболели не знам откъде вадят статистика, има нещо сбъркано в тази статия.
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 10
Последователите на Венци Моргата и Тодор Чувала, герберски изчаdia, ...да си е*ат майkata! :((((
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Белите нинджи са добри, черните са лоши. Една бяла нинджа може да пребие сто черни. Черните нинджи са нечестници и като видят зора започват да замерват със звездички. Бялата нинджа обаче мята една бомбичка пред себе си и се телепортира. Като ги видях тези на снимката се сетих за филма "Американска нинджа".
отговор Сигнализирай
30
Я па я..!
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Това добре ли е или лошо ?
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 20
Пада защото се заразиха доста деца, но ако продължава толкова бързо да се заразяват скоро и децата ще се заразяват повторно и умират.
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 15
Много болни лекари се заразиха и няма кой да лекува болните. С тоя темп на зарази скоро няма да има лекари за есента а пък за зимата е абсурт..
отговор Сигнализирай
Новини