BGONAIR Live

Посланиците на САЩ и Великобритания ни поздравиха с Великден


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 21 Не харесвам 4
Благодарим. Да се радват аборигените. Думите са безплатни.В същото време продължаваме да ги ограбваме по всякакъв възможен начин, с договори, споразумения, тарифи, визи и т.н.Ама това си е в реда на нещата все пак.
отговор Сигнализирай
Новини