IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

България първа в Европа по тютюнопушене, надминахме и гърците


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

67
До 69
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
Не е вярно. Богатите пият пушат и се друсат повече от бедните.
отговор Сигнализирай
66
До Еее
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Само като ти чете човек коментара, нито цигари, нито трева си пушил. Иначе като цяло съм съгласен.
отговор Сигнализирай
65
L.
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Пороците с немотията вървят.
отговор Сигнализирай
64
Еее
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
Не им ли мина модата на тия цигари? Защо хората изобщо пушат тютюн? Като ученик съм опитвал всякакви цигари и никога не са ми харесвали. Усещането е съвсем слабо и изчезва за секунди. И цялата кутия да изпушиш пак няма ефект, само се тровиш. Виж тези които пушат трева ги разбирам. Тревата си е съвсем друга работа. Там от половин цигара си нокаут и ефекта продължава с часове.
отговор Сигнализирай
63
Един Българин
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
Акцицзи, реклами и забрани с яки глоби. В САЩ не е разрешено пушенето на обществени места от 30 години ние тук го разрешаваме ако не е закрито...ЗАЩО? Колкото по-скъпо и неудобно е толкова по-малко натиск над здравната система!
отговор Сигнализирай
62
Сес
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 10
Всичко друго е по мед и масло..цигарите са най важни за писаници...а защо не пишете колко хора могат да си позволят..закуска,обяд и вечеря и що годе нормален живот 32 год.чакаме нормални хора да ни изведът от батака..ама.няма такива всички са лакоми корумпета...като са по знаещи и можещи от бай тошо няма една атомна построена...един завод няма построен..всичко продадоха и нарязаха..***...цигарите са най важни
отговор Сигнализирай
61
Н
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
Ние сме си проста нация, нормално да е така.
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
На хората им се е*е, ама няма секс...
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Хората са ньервнье, бье!!!
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 5
Откъде имате излишни пари за цигари?
отговор Сигнализирай
Новини