IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

1,1 млн. украински бежанци влезли в България от началото на войната


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
Бежанци?!?!?
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Това са просто ВИП укро-туристи,много по-ценни от българското население обитаващо разградената територия,някога гордо наричана България!
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
Жени и деца друг път. Тоя къв е на снимката
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
Украйна почти е Изравнена със земята! Има още какво да се желае и Русия ще го постигне! Избягалите от Украйна няма да се върнат повече там! Да живее Русия! Смърт на Фашистка Укрия!
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Аз съм евроукрогербаджийски тролллллллл. Тук ми е добре - тук се чувствам уютно комфортно и сред свои. Днес.бггг е моя дом и работно място едновременно....
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Исторически парк и Ивелин Михайлов са за Прокурор!
отговор Сигнализирай
22
ЕС
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
На укрите по 1000 $ на месец помощ а на бг пенсионер пенсия 300 $, еврозона и инфлация.
отговор Сигнализирай
21
УУУУ
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Що не си стояха по дървените древни из укрия а се домъкнаха тука и те да ни видят на гърба по хотелите на юафията..като индийците?
отговор Сигнализирай
20
Хичо
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 16
Ако имахме умни политици щяхме да направим всичко възможно да задържим тези хора тук...Украинците са свестни и образовани ще бъдат от голяма полза за България поради проблема с демографската криза
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Според мен цифрата на останалите туристи от укра е силно занижена, но и 50хиляди да са си е голямо финансово бреме, което плащаме НИЕ!!!! По надолу в сайта ще намерите новина как дарили на карловците дето останаха без къщи дърва за огрев.... В края на зимата!!!!! Тая държава е за нулиране..... Да се събори всичко и да се почва от нулата - с реформи на реформите не става. Закривай - то се е видЕло!!!!
отговор Сигнализирай
18
Отговор
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 14
През България са минали жените и децата им! Тия които могат да се бият са на фронта, и се справят много добре!
отговор Сигнализирай
Новини