IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ИТН: Да пратим и украинците у нас заедно с БТР-те


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Брачед
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 30
А вие какво искате да карат? КАРУЦИ, като нашите роми? Или на коне и камили ,като в пустините на Африка? Ама откъде се намирате такива неграмотни болшевики? От РАБ ФАК на Т. Живков преди 1989г?И откъде знаете , че са дезертьори?
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 37 Не харесвам 4
Haчeлo c aтaмaн Tarapeнko...
отговор Сигнализирай
9
Не Смята той, ами
преди 1 година
Харесвам 31 Не харесвам 5
е факт. Доста от тях си карат белите жипове и никак не се преструват на скромни, в същото време България ги храни.
отговор Сигнализирай
8
МОЖЕ И
преди 1 година
Харесвам 34 Не харесвам 1
БЪЛГАРСКИ ДОБРОВОЛЦИ ОНИЯ СЪС БОЯДИСАНИТЕ КОСИ ОТ ПАРАДА
отговор Сигнализирай
7
х
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 46
Всеки говори за Украйна, но никой не говори, че тя е ДОМ на над 350к българи! Тези 350к българи бяха нападнати от Кремълистите - точка.
отговор Сигнализирай
6
ИМА ЛОГИКА
преди 1 година
Харесвам 35 Не харесвам 11
5
Юрката
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 33
*** чалгари, а вас да ви пратим при путлерягата ви? Долни лакеи на Zлото!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 44
България да даде на Украйна БТР-и, но с тях да прати и украинците у нас на фронта, понеже са дезертьори - това предложи Андрей Чорбанов от "Има такъв народ.Ние сме най бързо изчезващата нация ,да говориш такива т-ъ-п-и-з-м-и си е кощунство .Още повече че тук са предимно жени и деца .Още повече че имаме отчаяна нужда от работна ръка .Див селски популизъм
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 37 Не харесвам 10
2
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 42 Не харесвам 9
Съгласен съм още утре ги пращайте на Зеля.
отговор Сигнализирай
Новини