IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Спонсори режат един след друг Тото заради клипа с Тити


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
Голям смях, няма що
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 0
До Анонимен 26 - От водещия зависи дали онзи, когото интервюира ще бъде представен като герой, като страхливец, като недостойно нищожество, като клоун, като мъдрец, като достоен човек и т.н. На Тото му било много смешно това, което ревльото е направил с девойче на 19 г. (поне така твърди Тити, други казват, че била на 16 г.). Ами хайде да закопчаем всеки един от тях двамата с белезници за радиатора в две различни празни жилища, без да сме сигурни кога някой ще отиде там, за да ги намери!
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 24 Не харесвам 0
Ревльото Тити сега да не вземе да отвори фризьорски салон?!Изобщо няма да е чудно!!!!
отговор Сигнализирай
30
VladTepes
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 0
Тити е голям баскетболист - настъпвач и баскетболен теоретик със задълбочени познания. Навремето майсторски се е промушвал между високите играчи на противника и ги е ритал и настъпвал, така им е пречил да овладеят топката и да атакуват.
отговор Сигнализирай
29
Дебел(O)(O)кият к0к0
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 7
под Режисурата на посолствоТО, какви Фишеци, какви Димки им Пускаме, докато аз Изпарявам Милиардите на България!
отговор Сигнализирай
28
някой
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 0
Един дребен *** се похвалил пред друг, какъв голям мъж е. Другият *** се смял. Сега рев - кой ми *** в гащите и защо ми биха шута? ***...
отговор Сигнализирай
27
Ааахахахахаааа
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 1
Ама как така не ви е смешно, бе? Ами то, Титито закопчало с белезници една тийнейджърка за радиатора и си тръгнало, бе! Ааахахахаааа! Нейните близки я открили чак след едно денонощие! Ама то Титито е герой, бе! Ми нали можеше да я намерят чак след седмица, ако им се бяха променили плановете! Ma то много смешно е това, бе! Как така не го оценявате? Ma нали през това време можеше земетресение да срути сградата, бе? Не стопляте ли какъв герой е Титито? Нали можеше да пламне пожар, бе? Аааахахахааа!
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 10
До Анонимен 12Аз така или иначе не гледах епизопа с Тити - на Тити никога не съм бил фен, но всичкия хейт се изляза върху Тото без Тото да е виновен.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 5
Това се нарича кенсъл колчър - същата колчър беше и през комунизма.
отговор Сигнализирай
24
Кой е тоя
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 3
23
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 3
Това че са се отдръпнали не значи че някой от техните мениджъри не посягат аз двете напитки не ги пия така че пиара не сработва при мен
отговор Сигнализирай
Новини