IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Митрополит Гавриил: Руската църква никога не е принадлежала на друг, освен на Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
Хъ
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 9
Софийските европендели сега и черквата ли ще събарят? То бива натегачество..ама!Те даже в Украйна не събарят черкви
отговор Сигнализирай
32
Църквата е руска
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 9
Собственост на РФ! Те имат право са я затворат ако няма персонал там! Който разбие катинара ще бъде осъден за влизане с взлом в чежда собственост!
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 7
Като сте евроатлантици ходете в католическа или протестанските, не ходете в руската черква като Калин Янакиев.
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 4
До До 25. Има такова нещо може би поради някакви особености, но е строена от руснаци, украсявана е от руснаци, материалите са руски и било първо план за параклис към посолството, нопосле е станала малка църка. Всички тука издивяха да ловят кагебейци.
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 9
Църквата е храм на дявола. И дом на по-простата част от населението. :)))
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 1
През времето когато се строяла се е издавало акт за собственост за земята като имот от планове за регулация в чертите на населеното място и извън населено даже по кадастрални планове така също след строеж на обект според изпълнени строителни норми,които са за узаконяване на обекта по строителни изисквания от държавни органи с решение за изпълнено проектно решение в съответствие с имота за собственост на парцел земя съответстващ на номера в кадастралния план за издаването на наториален акт за тях
отговор Сигнализирай
27
Запомнете
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 10
Този, който посегна на руската църква, ще посегне и на българската скоро
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 0
До 123. Принадлежи на Руската епаршия бе. няма СъСъСъРъ, няма Руска Федерация, няма Царска Русия.
отговор Сигнализирай
25
До 25
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 2
Кви ги дрънкаш бе? Акта за собственост на Руската Федерация е от 1997!!
отговор Сигнализирай
24
123
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 10
Въпроса не е дали принадлежи на царска Русия, а дали принадлежи на Руската Федерация. Църквата е била на Царска Русия, само че , СССР не е приемника на Царска Русия тъй като не признава повечето международни договори от царско време, както и актовете за собственост. Руската Федерация е приемник на СССР, но тъй като СССР не е преимник на Царка Русия, РФ също не е . Ето ви пример крепостен акт от Царска Русия в момента не важи в Руската Федерация, защо да важи в България?
отговор Сигнализирай
Новини