BGONAIR Live

Евакуираха и втората група българи от Израел

Правителственият самолет върна в София 68 души

Снимка: БГНЕС

Снимка: БГНЕС

Втора група български граждани от Израел бяха евакуирани с правителствения самолет "Еърбъс 319". Те кацнаха на Летище София в 3:40 часа.

Те са предимно туристи и участници в медицинска конференция.

Министърът на транспорта Георги Гвоздейков съобщи, че евакуациите ще продължат, докато има български граждани, желаещи да бъдат изведени от Израел.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Общество
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата