IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

На САЩ и Европа няма да им е лесно с Тръмп


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

40
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 1
Ако се ограничат правата на НПО такива бокLуци като този на мига ще изчезнат. Тревогата на такива нищожни твари като този е, че Тръмп ще им спре кранчето.
отговор Сигнализирай
39
Като СССР
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 1
Чиба бе ***. Гледах те по телевизора какви манипулации каканижеш. Тръмп ви спира грантовете и виете като койоти. Не ви ли удари Тръмп през лакомите хрантутни устенца и пръстенца ще фалирате САЩ като СССР.
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 23 Не харесвам 5
Първото, което трябва да направи Тръмп е да спре парите за бандитската държава Украйна, а второ да притисне ЕС да се анулира т.н. Зелена сделка!
отговор Сигнализирай
37
asd
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 0
Стига с това лесно ! За хубавите неща в живота трябва работа, която обикновено не е лесна!
отговор Сигнализирай
36
до Ужас
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 2
Причината евроатлантиците да мразят живота е проста - животът ги е ощетил жестоко. Някои физически, правейки ги небинарни, но повечето са засегнати като умствено неравностойни. Затова евроатлантиците мразят живота.
отговор Сигнализирай
35
Дааа
преди 1 година
Харесвам 28 Не харесвам 1
Посолството ще спре парите на много от НПО и предателите,това ги тревожи а не България.
отговор Сигнализирай
34
хе хе хе
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 0
До 32. Всъщност планът беше два месеца, в които Русия да бъде фалирана, Путин свален с бунтове или преврат, а украинците да ударят навлезлите след провокациите руснаци. Това беше планът на твоите началници. Не се получи, санкции, налети пари, оръжия, нищо не помогна на продажния Зеле. В момента гледаме епилога на тази трагикомедия. И то защото Путин е твърде милостив и не иска да трепе цивилни укри. Или е твърде умен и смята да си вземе цяла Украйна, с населението й:)
отговор Сигнализирай
33
Ей
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 1
До 31,Какъв план какви лъжи пишеш,кой те излъга?!
отговор Сигнализирай
32
Американ
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 1
Джурналистът говори глупости: на Америка ще и е лесно с Тръмп, щото джендерията и пилеенето на пари ще спре и вниманието ще се фокусира отново върху Америка; на ЕС ще им е трудно щото ще трябва отново да си плащат масрафа.
отговор Сигнализирай
31
Ужас
преди 1 година
Харесвам 25 Не харесвам 1
Не знам защо евроатлантиците мразят мира и живота?!
отговор Сигнализирай
Новини