IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Бащата на детето, пострадало в катастрофа, опроверга Анелия: Не взимам наркотици!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
Комплексарите
преди 1 година
Харесвам 51 Не харесвам 27
с 20 годишни таратайки в болшинството случаи са дрогирани или пияни... За всеки нeyдачник е присъщо да се прави на голям бабаит.
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 41 Не харесвам 48
Кой ходи да слуша тия чалгарки особенно Ханелия? Защо им се дава трибуна даже?
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 56 Не харесвам 8
Заради шофьори като в този джип страдат много семейства. Закъде си се разбързал в 6.30. И каква реакция да се очаква от бащата на пострадалото дете. Как тази жена би реагирала, ако това се бе случило с нейното дете. Всеки би бил в шок и това е нормално, но не е нормално да излезеш по телевизията и да даваш обяснения, едва ли не да изкараш другите виновни за неадекватно си поведение на пътя ( скорост, неуказване на помощ). Това, че не си карал колата не те оневинява за бездействието ти.
отговор Сигнализирай
27
За до 37
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 5
Човешкото е да излезеш и да се изправиш пред реалността, която шофьора или спътника ти е създал. Аз джип в моето изказване нямам написан, незнам къде видя. Като човек и участник на пътя аз мога да изказвам мнението си. Ти си мълчи по всички теми, които могат да те засегнат лично някой ден и чакай съда да се произнесе за теб! А, че повечето каращи в насрещното, без дистанция и присветкащи на колите, го правят не защото имат способност, а защото са им празни главите, се доказва всеки ден с катаст
отговор Сигнализирай
26
А.Колев, пасе кози
преди 1 година
Харесвам 47 Не харесвам 10
Доллннопробните чалллгарии, са такива не само в музикален аспект, но и като хора.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 26
До Анонимен 37, не са мижетурки. И те са преживяли катастрофа и им е било нужно време за да дойдат на себе си. А това за джипа показва колко елементарно ти е мисленето. Съдът има право да раздава присъди. Ти НЕ!
отговор Сигнализирай
24
Х
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 13
До 35 Тя е била с детето си. Предполагам си мислиш, че е карала шофьора си да кара с 200? :D
отговор Сигнализирай
23
Гъзелия
преди 1 година
Харесвам 44 Не харесвам 10
Застаряваща платена жрица, пази Боже!
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 16
До Хточно че не е шофирала да си натиска парцалите и да не се прави на жертва
отговор Сигнализирай
21
До педалите
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 48
пишещи срещу Анелия! Колата и е с нает шофьор и певицата няма никакво участие в катастрофата, освен като пътник....
отговор Сигнализирай
Новини