IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

103-годишната Ценка за Червената армия: Мъка и тормоз


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
Лъки
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 6
Емил бил на две,майката на 103днес. Пита се в задачата,на колко години е Емил днес. Дали е пенсионер и колко му е пенсията в евро? Страхотни сте "Днес"!
отговор Сигнализирай
18
До 12
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 1
Ти си си африканец , където и да отидеш брато ... Можеш да избягаш от селото, ни селото от теб не може.. когато имаш недостиг на сиво вещество , никой не ти в виновен
отговор Сигнализирай
17
Гошо
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 15
Сашо, може ли да си толкова тъпоъгълен. Да плащот ти но такава манипулация минаво всяка простотия. Тая баба сигурно не знае кога трябва да пикае та камо ли да помни нещо преди 80 години. Как и от къде ви идват такива глупости не знам, но явно плащачите ви са подготвени добре.
отговор Сигнализирай
16
:-)
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 28
Честит 9. септември! Честит празник! Дано да има Втори народен съд и повторно отваряне на Белене и Скравена!
отговор Сигнализирай
15
Ха ха ха
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 5
До Offf....Много си Offf.
отговор Сигнализирай
14
Xax
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 6
Страхотни детство имахме казаха децата с автомати пред портрета на Сталин , не е като сегашното :D
отговор Сигнализирай
13
1:1
преди 1 година
Харесвам 25 Не харесвам 15
Какво учудващо има? Монголоидите и до ден днешен, след 80 г се бият за да плячкосват, изнасилват и тормозят мирни хора. Не са мръднали и на кота почти век по-късно. 44-та местните престъпници и нехранимайковци са се възползвали, че варварите идат и са излезли по баирите за ден два да обират мандри и да заграбват от можещите. Може от завист, някой голтташки селянин да е пречукал този човек. Днешните фенове на блатная пак са такива - бедни и завиждащи на можещите.
отговор Сигнализирай
12
до8
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 12
Бе *** кравофиле, видяхме като стъпи краварския демократичен ботуш до де я докарахме, станахме африканска държава. Ми отскубнахме се и глей кво стана.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 29 Не харесвам 18
Същото ми разказваше и моята баба, преди да почине...Казваше как длед 9 септември са им забранили да се кръстят и да споменават името на Бог. Руснаците казвали, че трябва да вярват в Ленин и Сталин....Из-роди просто!
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 20
До Offf. Не знам държава, в коята е стъпил американския ботуш да е добре.
отговор Сигнализирай
Новини