IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ВСС да спре с тайното гласуване, иска Цветанов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
селянин
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Този селянин Цветанов ще спре ли да се меси в работата на другите? Или явно го сърби *** и търси някой да му го начеше?
отговор Сигнализирай
31
зрител
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Да бе да! ВСС и диалог!!! Цецо такъв шамар им удари с "Красьо черничкия", че ако може в една какпка ще го удавят.
отговор Сигнализирай
30
българин
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Егати наглеца!!! Стига се бърка в работата на другите, ве ***!!! Аман от живковисти!!!
отговор Сигнализирай
29
Сотир
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
В дръжвата на мутрите и физкултурниците всичко е наопаки.
отговор Сигнализирай
28
Петрол
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
А ти, що бегаш, като те мерят, с лазера? Има и друг начин, да се скриеш - огледало. Съседчето ме мери, с някакъв зелен, за бъзик. Но аз имам китайско огледало, за 1 лев и си му го връщам тъпкано. Вече е на път да се откаже, да ме гони с лазера си - отражението не му харесва. Първият път, залегнах, като ме освети. Не е срамно! те децата сега и пушки имат, вече, че не знаеш кой лазер, какъв е. А, че СРС е имало и ще има то е ясно. Въпроса е да не пострада невинен обвиняем, по разни дела.
отговор Сигнализирай
27
baykolu
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
Ми така де!Кви се тези тайни гласувания?! Шменти-капели!Утре и на избори като отидем, трябва да се гласува явно!!!Да се знае, кой е с наи и кой против! Да няма мърдане!!!!
отговор Сигнализирай
26
bg.
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
КВИ ЕСКАДРОНИ ,АМИ ТЕ ЧЕРВЕНИТЕ СА ПОЛУИЗМРЕЛИ-----ТУКА ИМА САМО ЕДИН ДЕЖУРЕН ВСЕКИ ДЕН И ПИШЕ ПОД МНОГО ИМЕНА ЗА ДА СЪЗДАВА ВПЕЧАТЛЕНИЕ ЧЕ СА МНОГО.-.-.-НЯМА НИЩО В ТЯХ НЕ ГИ ЗАБЕЛЯЗВАЙТЕ И ТОВА ЕБРАВО НА ГЕРБ И НА ЦВЕТАНОВ
отговор Сигнализирай
25
Каменов
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
До Масларов:Колега, прав си за 9-ти но тогава всичко прогресивно и проспериращо, изучило се по Европа е разстреляно от червените душмани. А тук трябва да си свалиш розовите очила и да проумееш, че:Ако се лъже трябва да е Нагло. Голямата лъжа дава печалба във времето, а след това никой не си спомня за нея (си мислят Комсомолците). В случай на Провал трябва Незабавно да се търсят Врагове. Ако ги няма трябва да се измислят, но вече е късноР. Оффч., Любителите на шадравани, гоце, вальо топлото, мургина, масларова и др. са Истина!!!!
отговор Сигнализирай
24
нло
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Цецко знае с каква апаратура работи база Банкя на МВР а и МО си трае но имахме гости от чужбина.Освен система за сигурност има и система свой чужд ще видим кой издава заповедите след като сме в ЕВРОПА и НАТО.
отговор Сигнализирай
23
разузнавач
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Гледам, червените ескадрони вече са минали през коментарите, те да не дават караул, че постоянно са тук?
отговор Сигнализирай
Новини