IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

При удара над жп гарата в Краматорск има загинали и деца


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

96
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Някой по-долу беше оспорил това за надписа ("За децата") и че е измишльотина. В конкретния случай не знам дали е вярно, но който е запознат с конфликта в дълбочина, знае, че украинците (и по-точно нацистките елементи във войската им) са използвали ракети с подобни надписи и преди. Спомням си снимката на един *** до такава ракета на мястото на съхранението й, снимката беше от началото на конфликта някъде (т.е. 2014 или 2015), ако не се лъжа.
отговор Сигнализирай
95
xoxo
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Хайде сега едно разследване да видим каква е траекторията на балистичната Точка Y и откъде е изстреляна.
отговор Сигнализирай
94
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
По заповед на зеленски. Така урсула е доволна и ще ги приеме в ес. ГАД, ОСТ.
отговор Сигнализирай
93
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Украйна не е Русия.
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 14
Това е руска ракета, изстреляна от изток, за която и руШШнаците са се хвалели че е уличила - до момента в който не станало новина. Къде е парашутиста да разказва колко са велики руШШките ракети? Къде е факта да разказва как украинците трябвало да се предадат? Къде е ЛДНР да разказва как ще колят и бесят?
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Майка заклала трите си деца и после казала ,че руснаците са го направили! Тези украинци са ненормални!
отговор Сигнализирай
90
славянин
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Всичките престъпления на бандеровската хунта леко полеко ще излизат наяве и тогава тези наркотизирани нацисти не знам къде ще се крият!?
отговор Сигнализирай
89
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Няма вечни империи , а това е края на pax americana ... който гроб копае другиму сам пада в него ;)
отговор Сигнализирай
88
тцтцтц
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 12
Пияни руски уруди....ада ви очаква!
отговор Сигнализирай
87
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
И колко комплеска Тачка-У видяхте до сега да ползват риснаците в украйна ? май николко ...
отговор Сигнализирай
Новини