BGONAIR Live

Военни в Украйна насила задържат мъже, за да ги пратят на фронта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

176
До 164
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 1
Е аз съм от София,ама да не харесваш нагли украинци с евтини опорки няма нищо общо с русофилството
отговор Сигнализирай
175
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 1
Нека припомня днешните думи на неадекватната Чернева - "Русия губи по 1500 души на ден". Ако Русия губи по 1500 души на ден и не прави никаква мобилизация, то колко души на ден губи Украйна с такава зверска мобилизация?!?!?!?!?!?!?!?!!?
отговор Сигнализирай
174
Важното е Цената
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 3
на Украинките да Пада! досега държеха много високи цени, имаха се за елитни!!
отговор Сигнализирай
173
Z Z Z Z Z
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 0
Украинските загуби надхвърлят 2 000 000 войници! По 7--8 укропитека заминават за един РУСНАК! Курското фиаско подпечата бесилката за нелегалния марионетен президент Зелката.
отговор Сигнализирай
172
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 0
Не може да бъде! До скоро разправяхте думите на Зеленски, че това са постановки на Путин...
отговор Сигнализирай
171
БАНко
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 1
ДНЕС БЕШЕ СЪОБЩЕНО , ЧЕ 99 % ОТ ЛУГАНСКА ОБЛАСТ Е ОСВОБОДЕНА !!! СЛЕД ИЗТЕГЛЯНЕТО НА РУСИЯ ОТ КИЕВ И ХАРКОВ ПРЕЗ АПРИЛ 2022 , ЗАРАДИ МИРНИЯ ДОГОВОР ОТ ИСТАНБУЛ , ВОЙНАТА СКОРО ПАК ЩЕ БЪДЕ НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОСТАТЪЧНА У-КРАЙНА !!!
отговор Сигнализирай
170
Ари Голдберг
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
Брадчеда ми по Бащина и по Майчина Линия от Древната Фамилия Грийнбергер добри Шекели Залеби от западните Г0й!
отговор Сигнализирай
169
Сериозно?
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 1
Ама защо се дърпат? Той зеле иска да им покаже плана за перемогата? Докато прибираха само момчета по селата нещата се потулваха, ама сега вече тегаво става да го прикриеш...Скоро тоя ще виси на бесилото, ако посмее да се върне в покрайна. Май по-добре да продължава да обикаля "съюзниците"...
отговор Сигнализирай
168
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 18
Диктатура и простотия, същата работа и в България. Там където са били руските и са наложили диктатура, нищо не става. Където е стъпил руски ботуш, нищо не никне.
отговор Сигнализирай
167
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 20
Русия преживя най-смъртоносния за нея месец от началото на войната със загуби между 36 и 40 хиляди души. Продължават безсмислените напъни на Путин да завземе колкото се може повече разрушени селца и градчета до избарите в САЩ с надеждата че ще дойде Тръмп на власт и ще подари заграбените територии на Русия. В същото време в Курск Русия търпи загуба след загуба на хора и гехника без да може да постигне нищо. Сигурно Путин се надява че Тръмп ще принуди Украйна да върне Курск.
отговор Сигнализирай
Новини