BGONAIR Live

Военни в Украйна насила задържат мъже, за да ги пратят на фронта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

206
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 5
Ако Русия губи 1500 човека на ден то това да милион и триста хиляди до сега. Прави сметка за украйна. Поне два милиона са....
отговор Сигнализирай
205
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 0
То това не е новина. Просто подкупните български медии не ни казват, че украинските мъже също си смент пола за да избегнат мобилизация. Това е междуполово равноправие. Украйна прие ИК.
отговор Сигнализирай
204
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 2
Да си приберат бандюгите от страната ни
отговор Сигнализирай
203
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 2
В България за съжаление се навъдиха едни хора не българи. С български имена ама не българи. Сорросоидите. От там е всичкото зло. Те толерират фашизма.
отговор Сигнализирай
202
Боко-чекмеджето
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 1
Здравейте,ваш Буци,така:до всички *** ...хмм русофили де.Призовавам ви всички да гласуват за мен(Гроб) и нали знаете,че аз се правя зорлем на прозападен иначе съм си крадлив и некадърен ***,но нямам избор защото Магнита и тая Кьовеши ме държат за топчетата,но нищо аз тайно ще ги оправям с 200 тия от ЕС,както вас ви оправям вече 15 години и ще продължа да помагам на моя приятел ***. Разбрахме се..или за Гроб или краен случай за Коцето от *** и той е с мене,но играе друга роля
отговор Сигнализирай
201
Фори
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 0
Като свършат в Украйна, ще започнат да търсят и мигриралите из Европа
отговор Сигнализирай
200
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 3
Дори Путин да се поведе по акъла на запада защото е малодушен руския народ ще продължи до победа над фашистите.
отговор Сигнализирай
199
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 3
Българите са дошли на юг от Дунав по договор който още хан Кубрат имал с императора на Византия. За да охраняват нейните граници. Ние сме на наша земя. Нито сме бежанци нито завоеватели. Договора ни с Византия е равноправен. Е имало е войни. То без това ме може но земята си е наша ! Държавата също.
отговор Сигнализирай
198
До 202
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 2
Май ти нещо бъркаш хората
отговор Сигнализирай
197
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 33
И с по малко войници украинците яко пердашат ушaнките. Руснака с това смoтано оръжие което има само дава многобройни безсмислени жертви. Руснаците които срещу 30 хиляди долара за сключване само на контракт за умирачка в Украйна им свършиха желаещите да умират и се налага да внася войска от КНДР, само че има една голяма опасност че севернокорейците ще започнат масово да се предават на Украйна с цел да отидат в Южна Корея, което е обещано от Зеленски.
отговор Сигнализирай
Новини