BGONAIR Live

Военни в Украйна насила задържат мъже, за да ги пратят на фронта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

196
До 200
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 2
Ами от такива като нас ги вземат, ама да им обяснят на наглите украинци,че тук не им е Украйна и никой не е длъжен да им търпи простотиите
отговор Сигнализирай
195
До 194
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 7
То и ти си бежанец, приет на българска територия от най толерантното племе.провери си родословието.
отговор Сигнализирай
194
КрумСтрашни
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 3
Пълно само с халки навсякъде.Може държавата им да бъде превзета и да изчезне,но няма да се бият.
отговор Сигнализирай
193
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 0
Това което направи ЕС да приема привилегировани бежанци. Да им втълпява че парите за тях са от ЕС.САЩ и НАТО да изисква нашето правителство постоянно да им дава пари и помощи но те неблагодарните казват от ЕС са , не са от вас. ЕС от къде ги взема нали от вноски... Подобна несправедливост не е приемлива .
отговор Сигнализирай
192
До 192
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 0
Тогава и руснаците в Украйна гласуваха за него. Обеща им да реши проблема с Донбас. А той след това изпрати още войски там да ги убиват
отговор Сигнализирай
191
До 195
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
Е занимаваме се с украинските тролей с евтините лозунги, защото и те са като роми
отговор Сигнализирай
190
До 164
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 1
Нратле, знаеш ли как изглежда в момента Мариопул? Не се връщам от там, имма отдавна клипове в тубата! Погледни и тогава пиши глуу пости
отговор Сигнализирай
189
До 194
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 1
Е явно са объркали и държавата,и хората или нашите политици са им създали тая илюзия
отговор Сигнализирай
188
Ромски банди
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 0
обикалят България и вършеят по домовете на русофили и на русофоби.Те тръгнали да пазят чужди домове и територии, вместо своите.. ... Напълно невменяеми...
отговор Сигнализирай
187
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 0
Украинските бежанци защо се държат горделиво и. недружелюбно с нас българите но ако за миг усетят същото от нас веднага вадят телефоните и започват да ни смимат или нещо подобно тоест длъжни сте да се държите с нас като с важни проксита на САЩ. Нашите пари идват от ЕС не са от вас. Или както казал Порошенко за българите че са omnaдъци.
отговор Сигнализирай
Новини