IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

НАТО с вариант: Бедните пращат войска в Украйна вместо пари и оръжие


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

241
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 1
Може да сме бедни, но не сме глупави! Едва ли ще се намерят *** да отидат да се бият и загиват в Укрия, за да може т. нар. " елит" да става все по-богат. Да идат първо главатарите от ЕС и ЕК да се бият начело с Мърсула.
отговор Сигнализирай
240
Реалността
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Страни в договора от Букурещ за Украйна са Англия САЩ и Русия. Какво ни занимават нас ? С какво сме длъжни да даваме пари и животи за този договор ? Щом Путин си пазари войници от С.Кореа ние да си пазарим от Индия или Афганистан.
отговор Сигнализирай
239
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 1
Да видим как ще стане тая работа, щото бедните от Източна Европа са се засилили да воюват с рашките :)))
отговор Сигнализирай
238
към 228
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Най-малко от 2-2,5 години пиша за създавания от отан санитарен кордон, за фронтовата линия от Финския залив до Босфора, за т.н. "Триморие".
отговор Сигнализирай
237
Стамбето
преди 5 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
Аааа ние сме пращали и пари и оръжие на Украйна, 50% от оръжието на украинците е българско така че хора няма да пращаме :D
отговор Сигнализирай
236
Биджиец
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Предлагам биджи да поеме почина на джиби и да сключим 100 годишен договор с Юкрейн.
отговор Сигнализирай
235
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 0
До: Демократ ----- изчезни бе 6000клук! Айде бегай на фронта да бориш страшният диктатор!
отговор Сигнализирай
234
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 21
Kремълският злодей най-сетне като че ли осъзнава трагичната загуба на Русия. Постоянно призоваваните необстреляни руснаци (а въпреки обявения край на моГилизацията, тя продължава ежедневнобез значение дали в работни или в почивни дни) трябва да се научат поне някак да воюват, защото се вижда и с невъоръжено око, че те са не просто пушечно месо, ами са пратени буквално на заколение - избиват ги безпощадно и с някакъв нов дори за украинците, хладнокръвен и често направо брутален хъс.
отговор Сигнализирай
233
русофобски гов...да
преди 5 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 0
Министърът ЗАПРЯНОВ,ШАЛАманов и Тагаренко да пращат войници да се млатят.Аз за Зелето,Толупа Шиши и Кики и за сто хиляди долара на месец няма да отида на смърт.
отговор Сигнализирай
232
Швайнщайзер
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
А така, наказателни бригади на непослушните със новия закон ще може да пращат и нервни политици от неудобни партии
отговор Сигнализирай
Новини