IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Френски изтребители за първи път в отблъскване на руско нападение в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

149
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
"не се връща това, което не е взимано никога."Окей, Еми нека си седи Курска област в Украйна, като русетата ги е шубе.
отговор Сигнализирай
148
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 7
Господа руси. Човешкият живот е безценен. Путин е бита карта. Престанете да загивате за него и да се опитвате да крадете чужда земя. Не само че губите живота си, но губите и територия, ето вече не можете девет месеца да си върнете Курска област. Предайте се и живейте.
отговор Сигнализирай
147
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Не съм чел статията.. Просто заглавието ме разсмя :)) добре се справят като хумористично издание, браво! :)
отговор Сигнализирай
146
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
Господа Укри ,Слушайте какво ви казва Тръмп , и се опитайте да го разберете .Нямате време . Колкото по-рано , толкова по-добре .Човешкия живот е безценен .Зеления , Урсулата , Макрона , Олафа ,,,,,, са бити карти .Изхвърлете ги и спасете хиляди хора.
отговор Сигнализирай
145
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Всичко е пародия дедо попе, само ние сме топ. Е ти си поп :)
отговор Сигнализирай
144
Дедо поп
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 5
Като се сетя как наши момци на по 3 ракий ошамариха френските спец части та си представям ква пародия са миражите
отговор Сигнализирай
143
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 6
Само че, отблъскването се провали, Русия изсипа букет от ракети и над 200 дрона, стотици цели са поразени, което означава колко неспособни са френските изтребители
отговор Сигнализирай
142
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
Здравейте ***. Ракия има ли?
отговор Сигнализирай
141
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
До: анонимен"А какво стана с контранастъплението, върнаха ли си вече Курска област" - не се връща това, което не е взимано никога. Едни хора влязоха сами в един капан и там станаха на салата, подправени с напомляна техника за скраб. Че и още пращат - като обядват руснаците с едните, да вечерят със следващите.
отговор Сигнализирай
140
Боби
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: анонимен 127 ФПВ дрон - Фърст Персон Вю дрон - Дрон управляван от Първо лице - Все компютърни термини. Дроновете за по-евтино са с радио аналогови сиситеми за предаване на данни(картинка), но точно поради тази причина са уязвими от РЕБ(Радио Електронна Борба). ФПВ по оптика предава каринка в 2К фортат на оператора на дрона и обратно по оптическото влакно се предават командите . Да не са толкова бързи и подвижни като рариоуправляемите дронове, но са безумно точни и не се влияят от РЕБ
отговор Сигнализирай
Новини