BGONAIR Live

Русия вербува алкохолици и ги праща на фронта в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

56
Хе хе
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
Зеленски шмръкна още една линийка и се подсмихна под побелелия си от бЕлото мустак.
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Че то там други има ли?
отговор Сигнализирай
54
Мишо
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
В България да влезеш в болница е като да попаднеш във филм на ужасите. Санитарки от ромски произход, което се държат с тебе като с жимотно. Лекари без мотивация и щомпетентност. Без значение какво ти има хоспитализацията е за 3 дена после те изписват, защото си здрав. Дори и след инфаркт! Хора на тази държава не са и нужни.
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Така е като си нямаш ТЦК да бусифицира потенциалните "клиенти". Много по-добре е да пратиш на война затворници, алкохолици и наемници. Така се окастря излишното и вредно.
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 5
САЩ вербува зелени карти от всички страни. Висока безработица и ги принуждава за казарма.
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Защо се възмущават, че САЩ отвлякоха Мадуро! Белгийците убиха Патрис Лумумба, и не само го убиха, но и го разтвориха тялото му в сярна киселина, остана от него само един зъб, сега съдят един 90 годишен белгийски дипломат. И сега белгийците изпращат останалия зъб в Африка на народа като памет за убития.
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
Авторката да седне на един гюм и да почне да произвежда еко газ.Кака цената е тренд нагоре .
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
А Украйна вербува наркомани. Залъгват ги със "сол", наркотикът произведен в подземни лаборатории на Украйна.
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Голташка русия вече има двоини печалби заради евреите,а ако Персите ви изгърчат още седмица и троини доходи.Барел петрол беше 40-50 долара сега отива 120 за барел и търчи към 200 за барел
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Друго си е наркоманите на фронта
отговор Сигнализирай
Новини