BGONAIR Live

Потвърдена е смъртта на над 204 хиляди руски военни в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

91
РУСОФИЛИ СЕ РАДВАТ
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
НАЛИ ТЕ САЩ СИ НА ТОПЛО В БЪЛГАРИЯ,ЕВРОПА
отговор Сигнализирай
90
50 000
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: ОняУбити и ранени руснака на месец. Тази цифра е заложил като цел новият украински министър на отбраната Михаил Фьодоров. Това ще е броят на руснаците, които всеки месец ще се завръщат в черни чували в Русия. Преди него беше 30 000.
отговор Сигнализирай
89
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
На маршал Жуков, наречен "мясник"(касапин) от войниците приписват и фразата "Солдат не жалеть, бабы новых нарожают!" т.е., "Не жалете войниците, жените ще родят нови." Това отношение към войниците като "разходен материал" в руската армия продължава и до днес.
отговор Сигнализирай
88
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
Не знам за загубите на Русия, но режима на Зеленски загуби досега почти 2,5 милиона човека.
отговор Сигнализирай
87
1500 ЗАГУБИ НА ДЕН
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
ОСАКАТЕНИТЕ ГИ ВРЪЩАТ В РУСИЯ С ИНВАЛИДНИ ПЕНСИИ, ПО 1000 НА ДЕН С ТЕЛК!
отговор Сигнализирай
86
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
"пише руската служба на Би Би Си". Няма такава служба и защо не ни казват къде са украинските войници. Докога ще ни заливатe с вашата помия?????????????
отговор Сигнализирай
85
1500 ЗАГУБИ НА ДЕН
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
МИ КАТО БОМБА МУ ОТКЪСНЕ КРАЙНИК ЗАГУБА ЛИ Е?
отговор Сигнализирай
84
МИЛИОН ОСАКАТЕНИ
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
ПОЛОВИН МИЛИОН ЗАГИНАЛИ И 1:3 РАНЕНИ.
отговор Сигнализирай
83
Тео
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Не, че вярвам на ББС, те са компрометирани отдавна. Но, да кажем, че са прави! Примерно. За държава със 150 милиона население това е приемливо. За сравнение в САЩ от свръхдоза годишно си заминават 72 хил. човека, като бройката е около 100 хиляди с тези, починали от болестите свързани с консумация на наркотици(източник, уикипедия). Какво искам да кажа - тия контрактници сами са си избрали пътя. Тъжно е от другата страна - там ги ловят по улиците!
отговор Сигнализирай
82
Оня
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
До онзи ден зеления казваше, че загубите са по 1500 на ден, сега кво стана. Уж един милион загинали, а сега. Евах аз тая грешна математика.
отговор Сигнализирай
Новини