BGONAIR Live

Потвърдена е смъртта на над 204 хиляди руски военни в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

71
Заблудена копейка
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
Повтарям! Тези дни пия от ракията, крадната от съседа, след малко се качвам на велосипеда на баирчето до селото ище пусна хвърчило, щото съм велосиПЕДИстче, като станка желева!
отговор Сигнализирай
70
Путин
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Уважаемые товарищи, хочу сказать, что Специальная Военная Операция идет в строгом соответствием с графиком. По плану. Все поставленные задачи успешно решаются.
отговор Сигнализирай
69
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
През първите месеци на специалната военна операция на майките и вдовиците на загиналите руснаци подаряваха кожени палта и хладилници за компенсация. След това минаха на миксери и месомелачки. А днес не дават нищо.
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
До: Заблудена копейкаАми заблудеди са и за това просят за зеля,че и сами си слагат лайкове с ВПН
отговор Сигнализирай
67
Протойерей Василиев
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
Към руските майки загубили синове във войната срещу Украйна: "Ако не ползвахте противозачатъчни щяхте да раждате повече, нямаше да имате едно дете и нямаше да бъде толкова страшно са се разделите с него".
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
До: Украинска поговоркаЧе то има ли такава държава,че поговорка да има?
отговор Сигнализирай
65
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
Имали още някой който да се хваща на npъднume Би Би Си?Справка последният манипулиран запис с предизборната кампания на Доналд Тръмп за президент!!!
отговор Сигнализирай
64
Поп Киро Гундяев
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 4
Няма страшно! Руските войници загинали на фронта в Украйна ще бъдат очистени от всички свои грехове!
отговор Сигнализирай
63
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
200 000 са само от началото на месеца.
отговор Сигнализирай
62
Украинска поговорка
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 6
Да би в Русия стояло не би на ГРУЗ 200 станало! Слава Украине!
отговор Сигнализирай
Новини