BGONAIR Live

Потвърдена е смъртта на над 204 хиляди руски военни в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 6
Значи по-добре украйниците да не убиват рузки войнци, а ги раняват тежко или осакатяват и така ще се мъчат през цели си мизрен животец.
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
И 100 хиляди укру ако са избили пак е добре за Русия. Укр останаха вече само дрони, но и дроните требва да се пускат от ора.
отговор Сигнализирай
49
weiss
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Абе като гледам как при обмен на тела съотношението е 30-50 на 1000, нещо не ми излиза тезата.....пък нали много от руските оставали на терен след неуспешни настъпления, би трябвало да е обратната. Ама карай, агитпрома да върви...
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
От соевата шорошка Медиазона, дяха преброили като руска загуба автоматично генериран некролог на Варис от Игра на Тронове, вижте им на Ютуб как се оправдават, и хленчат "Да, този с Варис е фаек, ама всички други са реални, кълна се брат." Видото се казваше "Работа надошибками."
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
Сега Русия трябва да експортне 204 000 пiздьoнkи, да се балансира съотношението мъже към жени.
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 8
Целта на Русия беше да избие колко се може укру щото имат много запасняци.
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: До дезинформатор Щерки те им имат мончета или внуци за фронта. Но бъдещите войници ще зависат не от ората а от ИИ. Насекоми и дрони с ИИ.
отговор Сигнализирай
44
Хахаха
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
Изпадна ли в истерия руска ***?
отговор Сигнализирай
43
Тъй де
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
Нека *** агресорите.
отговор Сигнализирай
42
Хе хе
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 4
Тея лъжат повече и от Зеленски, което си е постижение.
отговор Сигнализирай
Новини