IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ПП: Тошко Йорданов ще преговаря, ако му бъде наредено


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
toti
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
В то ,,бардак''никой повече няма да влезе !!!
отговор Сигнализирай
24
Old hope
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 10
Възраждане е вредна за България. ПП трябва да управлява отново и то без участието на ИТН. Представянето на екипа на телевизионната партия за някакви борци за справедливост е жалко.
отговор Сигнализирай
23
new hope
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 15
Сигурен съм, че на следващите избори Кирчо, Кокорчо и ортаците им предатели ще са с резултат под 10%! Тайничко се надявам новата коалиция ,, Справедлива България както и партия Възраждане да имат заедно достатъчно гласове за да съставят правителство за да може най-накрая всички крадци и отцепредатели управлявали България последните 30+ години да си получат заслуженото! АМИН!
отговор Сигнализирай
22
ако
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
не му наредят ,знае ли какво да прави-защо не пита ,,суверена,,-ДА ИЗЧЕЗВА
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
И да получи, и да не получи заповед Йорданов (този ugly clown!), никой не трябва да се съгласява да преговаря с него!! Той и ИТН не са в позиция да поставят условия, те са НИКОИ!
отговор Сигнализирай
20
30 - и чалгар
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Пък аз не щЪ мнение от фанатизиран *** и чалгарски фен, дето се захласва по перверзията на Сакатото чудовище от Учиндол, като "Шат на патката главата"! Адмирации за отцепилите се от чалгарската сбирщина на Сакатоот чудовище, която сбирщина излъга и измами българския народ, че ще "изчегърта" герберастките престъпници, ама "изчегърта" Никола Минчев и Кирил Петков, понеже отказаха да се подчинят на сараите - господаря на Сакатото чудовище! Ти си безродник бе, чалгар N 30! И санитар на Сакатия
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Г-н 6 на 35 какво може да преговаря нищо говори само глупости
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Коропцията и Королацията ходят ръка за ръка! Предателите остават предатели, защото нямат съвест! И тъй за пари правим всичко, само честна политика НЕ!
отговор Сигнализирай
17
Седераст
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 10
За този индивид ще гласуват семейството и съселяните му!
отговор Сигнализирай
16
ДОЛУПЪПЪБЪКЭПЪДЭБЭ
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 14
Този предателда не е спал на мокри вестници ей Лъжци манипулатори крадци купиха депутати и Гешев спи пъпъ шайката разследване съд затвор
отговор Сигнализирай
Новини