BGONAIR Live

За Деня на будителите: "Старото школо" оживява в НИМ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
Майстори в безмислието - пишман интелектуалци!
отговор Сигнализирай
1
Даскал Славе
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Кога немаше смартфони децата се заглеждаха едно друго и правеха веднага след завършване на образованието си здрави семейства. Сега децата се разлигавиха и го карат само на самоблудство пред черното огледало на смартфона.
отговор Сигнализирай
Новини