IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Острият недостиг на кадри - драматичен проблем и в образованието, и в бизнеса


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
В Кръг
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 10
Земята в България е прокълната
отговор Сигнализирай
52
Не е ли странно
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 0
Тези толкова добри Бизнесмени да нямат кадри?
отговор Сигнализирай
51
АзъКанъАзъ7112136860
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 1
Бонус! Думата "траки" е неправилното и криминално съществително,чрез което се определя Българският произход . "Траки" е наложено от Иберите,за да загубим връзка с Произходът си,който както Германският е Галски. Колкото Българите имаме нещо позитивно общо с турците,толкова и Германците с франките. Думата "Франция" е "Тракия". Тракия се свързва с Дракон,тоест с китайският сиреч Гьок-тюркският култ. Коренът "Гер" е всъщност "Гал" ,както в "Бълг-гария" "Гария" е "Галия.
отговор Сигнализирай
50
селянин
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
не че нещо ами да питам бизнесмените защо нямат кадри
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 24 Не харесвам 1
Няма недостиг, абсолютна лъжа! Има много лоши условия на работа и ниско заплащане придружени с надменно поведение от страна на шефчетата! Тези ги разправяйте на цъфналите налъми!
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 25 Не харесвам 1
В БГ няма реален бизнес. Всичко е превзето от мaфията. Ако някой се опита да надигне глава и да изкара някой лев веднага бива рекетиран от институции и пратеници на "ДП" или ББ. Да даде някой лев. А не дай си боже да има добра печалба. Или прехвърляш бизнеса на еди си кой или жена и деца биват отвлечени. Това е нашата реалност. Какви кадри какъв бизнес. Хотелите на мaфията по морето построени с крадени пари на крадена земя ли нямат персонал? Няма и да имат. Гърция е по-евтино и по-хубаво.
отговор Сигнализирай
47
TheGreatest
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 2
Разбивам всички кланове,картели.
отговор Сигнализирай
46
Българин
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 0
47 Дано стана фирмаджия и са си сменям майбаха всяка година
отговор Сигнализирай
45
Дрогарю Аутист
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 2
48 Много добре за бавно развиващи
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 24 Не харесвам 0
Искате роби. Народа се събуди. Робството свърши. Има 10 пъти повече университети от необходимото. Фирмите са на мафията и се назначават некадърни калинки. Ако работеха на пазарен принцип да са фалирали. Докато има корупция и некадърници в управлението ще е така. И по зле ще става. Какви лекари ще има след 20 години не ми се мисли. Ще мpeм като мухи по улиците от липса на лекари. Ще ни лекува ИИ.
отговор Сигнализирай
Новини