BGONAIR Live

Острият недостиг на кадри - драматичен проблем и в образованието, и в бизнеса


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Муахаха
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Къв НеДосТиг?! на р0бе ли?!
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
16, да, но с четене на криви знания, ще се формират изкривени умения.
отговор Сигнализирай
20
До 25
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
"материала" като му покажеш че няма хън-мън и се стяга или напуска.
отговор Сигнализирай
19
Христо Христов
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
До 15 "Проблемът на образованието е не, че няма учители, а че почти няма ИСТИНСКИ учители. " - а матрялът как е,как е?
отговор Сигнализирай
18
Христо Христов
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
До 19 "Нама кадри защото българския работодател е работодател-изеддник..." - а как е в ЕС, как е? Защо и там нямат кадри и внасят чужденци?
отговор Сигнализирай
17
Христо Христов
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
В бангладешците е истината! Политиците трябва да внасят стотици хиляди годишно както се прави в ЕС! Нали затова гласуваме за европейски политици и бъдеще, за да стане "като в ЕС"?!
отговор Сигнализирай
16
До 19
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
Опитваш при друг, и друг....докато намериш. Аз така на 2-3години ги сменям и си вдигам заплатата :) Хич не развивам чувство на лоялност....важно е в сметката ми какво влиза!
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Под знания се рабира нещо повече .. нещо което великите умове са обяснили на нашите де билни политичета или бизнесменчета ..
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 0
Проблеми няма. Нали внесохте индийци.
отговор Сигнализирай
13
до 16
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
В нашето образование под знание се разбират факти. А фактите са на разположение стотици пъти по-бързо в база данни, отколкото от нашите затормозени мозъци. В тоя смисъл нашето образование е ялово, защото няма полезен ефект. Настроено е към едни стари, отминали времена.
отговор Сигнализирай
Новини