BGONAIR Live

Мътната вода на властта е проблем, приемат ни за страна второ качество


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Величие е около 3 процента в момента.Може и да влязат.Нито дума се споменава за това.
отговор Сигнализирай
21
Баба Гошка
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Второ качество? Хаха. Оптимисти! Даже и колония не сте. Само територия, която подлежи на изпразване от негодния материал и ще ви пратят още негоден материал от цал свят
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
до 6 - ами то имаше и един са*унджия на върха на такова управление. за него нищо нали?
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
до 4 - ами питай есесовците! - те са ни издокарали като такива.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
15 - Ще над"ваш кавалите додек си жив.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
А ВЪРВЕТЕ ДА ГЛАСУВАТЕ, ВТОРОКАЧЕСТВЕНИЦИ.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
А такаааа.... толкова години крачим към демокрация и наклая страна второ и даже трето качество! Да продължим в този дух и интересно къде ще стигнем. Междувременно Русия вече е 4-та икономика в света.
отговор Сигнализирай
15
Какво да се прави
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
България ще се оправи когато се изхващат всички руски кавали от Царя до Падаря Пълна ДЕКАВАЛИЗАЦИЯ Нито един руски кавал да не остане на държавна служба
отговор Сигнализирай
14
Истината
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Каквото и качество да сме, ще станем демократи --- Де се чуло и видяло неуки, необразовани хора да станват демократи... За да си демократ поне базовите ти потребности трябва да са задоволени. Иначе демократ ама корумпе, демократ ама чуждестранен агент ...
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Каквото и качество да сме, ще станем демократи. Който може ще бяга от държавата, останалите ще работят за жълти стотинки.
отговор Сигнализирай
Новини