BGONAIR Live

Първа оставка след вота: Христо Иванов вече не е лидер на "Да, България"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

358
Димитър
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 20
Много достоен политик! Не е като Тиквата, *** и ***.
отговор Сигнализирай
357
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
Един некадърник по-малко. Дано да повлече крак и за другите като недо.
отговор Сигнализирай
356
Алекс
преди 2 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Съсипа Конституцията и си наби камшика.Истински бездарник и Шарлатанин.
отговор Сигнализирай
355
Вьзмутен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Удари ицето с брат си джакпота от експерименталните реактори на лестинхаус за бьлгарияЗа какво да седи на шиши в скута с кой знае колко кеш за себе сиПоловин милярд да е взел ще живее като шейх на острова
отговор Сигнализирай
354
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Мравояда фурнаджийска лопата е АУТ. Кеф
отговор Сигнализирай
353
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Човека взе парите и каза чакай малко...
отговор Сигнализирай
352
Не е ли ясно?
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Връщаме се пак там, откъдето тръгнахме. ГЕРБ и ДПС с една патерица (най-вероятно ИТН) пак ще управляват, а протестиращите ще бъдат по площадите. Дано са научили нещо от грешките си.
отговор Сигнализирай
351
Торнадо
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Горкия каква саможертва. Каква драма
отговор Сигнализирай
350
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Този индивид не случайно е изгонен от Борисов, като също така Боко не случайно нарича лидерите на ПП аматьори но това няма как да го разберете ако не ги усещате нещата, кои сте вие дето пускат за ППДБ, прегледайте се бре!
отговор Сигнализирай
349
Петрова
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Айде, чиба от политиката ! Дано най сетне е разбрал, че само с нахалство, арогантност и тъпоумие политик не се става !
отговор Сигнализирай
Новини