BGONAIR Live

ДБ търси нова посока и нов лидер, не Христо Иванов-2


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

46
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 5
Да се присъединят към Величие, ако наистина са им искрени намеренията и имат желание да работят за хората и родината
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Новата посока е към бунището на истарията, новият лидер само ще хлопне кепенците. Градска десница съюзила се със зелените и БСП и подкрепила ДС отроче, на каишка на олигарсите... Не, мерси!
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
ДБ си отиде. Реформирайте блокът още един път.
отговор Сигнализирай
43
Оракул
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
И господ да слезе няма да ви бъде.Просто сте фундаментално сбъркани
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
още един професионален протестър
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Хората не харесали участието им във властта? Хората не ги харесват по принцип. Хората не харесват Ристьо Шoпара, хората не харесват Генерал Гнoм, хората не харесват жълтопаветките, хората не харесват знаменцата по профилите. 100к човека сте, моля изчезнете...
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
до 34, в ДБ всички са такива, деца или внуци на активни борци, винаги с привилегии, а Мануела не живее ли в чужбина, за такива като нея ли гласуваха тези с двойно гражданство да участват във властта, царят ни отврати от всички, идващи от чужбина, а Кирил Петков довърши картинката, да се показва по цял ден усмихнат и да мисли какво да правят, че ала-бала с президента не стана и това след трагичния инцидент в който уаства и беше убит човек, а жена му е в тежко състояние в болницата
отговор Сигнализирай
39
до дедо ви
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
не бе , обявата да е : търси се лодкар
отговор Сигнализирай
38
Реалист
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Хората не харесаха не толкова самото ви участие във властта, а как я упражнявахте. Тотални некадърници, ***.пост след ***.пост, скандал след скандал и нищо градивно в държавата.
отговор Сигнализирай
37
дедо ви
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
абе кви са тия дълги статии ?! от дб да пуснат обява - търсим шеф :)
отговор Сигнализирай
Новини