BGONAIR Live

Нито ПП-ДБ, нито ИТН вярват, че третият мандат ще отиде при ПП


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
Върнахме се 4 години
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 9
За съжаление Мафията на Борисов-Доган-Пеевски отново е завладяла и разклатила устоите на Държавата!!!
отговор Сигнализирай
3
Помним 11.2021 г.!
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 9
Президентът Радев използва Продължаваме Промяната, за да бъдя избран за втория си мандат за президент!!! Лично Кирил Петков беше призовал избирателите да гласуват за Румен Радев на балотажа на президентските избори!!! Думите му бяха:" В нeдeля глacувaй зa прeзидeнтa, кoйтo зaпoчнa прoмянaтa!" Помните ли Румен Радев как яхна вълната на протеста и яхна Продължаваме Промяната?! Румен Радев е един неблагодарник! Използва експертизата на двамата Харвардци, а след това ги оплю! Неблагодартик!!!!
отговор Сигнализирай
2
АзъКанъАзъ7112136860
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Оставка и избори.Никой няма да търпи Правителство на Лепа Брена и сие чалгари.
отговор Сигнализирай
1
Мнение
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 17
ПП-ДБ са най-добрата партия,компетентни, политически адекватни, добре образовани, културни, типични европейски политици! Всичко друго е отпааадък, ниска култура, врясльовци, популисти с изтъркани клишета, които си служат с вулгарни, гнусни интриги, манипулации, лъжи, простащина, без идеи, без компетентни хора и експерти, но пък владеят това да оплюват и унизяват почтените
отговор Сигнализирай
Новини