BGONAIR Live

Пеевски: На малки деца, отгледани от мен, не отговарям


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 15
Във Вас ни е надеждата Г-н Пеевски!
отговор Сигнализирай
44
Дон Кикот
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 3
*** има едно чавенце от една чалгарка.
отговор Сигнализирай
43
Гъбар
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 13
Логично е, щом всички дето се излагаха последните 4 години плюят по Пеевски, да гласувам за него!
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 3
Новото начало е началото на края.
отговор Сигнализирай
41
Вьзмутен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 0
Като видя тоя другар, бацето, Велев от криб и ми се оплаква, че сьм имал нещастието - такива да ме оправят с - 200
отговор Сигнализирай
40
vs
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 3
"Прокуратурата не си свърши работата. Отсече ТО"! За пръв се пише нещо вярно за този търбух!
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 1
Такава наглост няма никъде, но за едно е прав Пеевски - прокуратурата не работи, иначе той отдавна трябвашехдаэе в затвора.
отговор Сигнализирай
38
баба Пена
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 1
Гуци гуцииииии
отговор Сигнализирай
37
Сокол-скитник
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 0
Скъпи колега, философски погледнато е излишно да влизаме в онтологичен спор кое е първо, кокошката или яйцето, дали вашият бизнес създаде нашата партия, или нашата партия създаде вашият бизнес, дали нашата партия е наша, ваша или на хората зад нас. Нека просто се отцепим в мир и любов!
отговор Сигнализирай
36
Ужас
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 1
Лицето на промяната в демократична бьлгарияПо негови думи
отговор Сигнализирай
Новини