BGONAIR Live

Пеевски: На малки деца, отгледани от мен, не отговарям


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 19
Мачкай г-н Пеевски наред!До кога ще слугуваме на тези дерибеи,надеждата ни е само във вас.
отговор Сигнализирай
34
безкрайна Наглост
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 2
шиши е най-противния нагъл момче
отговор Сигнализирай
33
ДОАН АГА
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 1
Бузите му на Дебелян..от ден на ден все по-грамадни стават...ужассс Сега той върти обръчитеее
отговор Сигнализирай
32
за кой ли път
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 16
припомням: От двете злини по-малката е Пеевски! Т.нар. "почетен председател" е продукт на службите от преди 1989 , наши и съветски , а "момчето " е рожба на много майки и бащи - агент Сава,агент Гоце,царя , Станишев и т.н.! По - малко виновен е , защото никой не може да избира родителите си ,т.е.,неговите създатели!
отговор Сигнализирай
31
Гошо
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 3
Браво шишо, някой ти прави децата, а ти ги отглеждаш. Мисля че този някой се казва Кирчо, той е мнагадетен баща и жените го харесвали. Като гледам може и теб да хареса.
отговор Сигнализирай
30
Откакто
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 3
Купи ВАС,Пеевски не се плаши от нищо.Сега купува социолози,СИК,РИК,ЦИК и току виж го обявата за първа политическа сила.
отговор Сигнализирай
29
Това е срам за държа
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 1
Отдавна трябваше Пеевски да се умножи на нула.
отговор Сигнализирай
28
z-rock
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 5
За голямо съжаление това неприятно същество превзе, с малки изключения, държавата!!
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 2
как разбрахте че грухчо има 2,5 милиарда евро и платил ли си е данък печалба за тях
отговор Сигнализирай
26
Браво мисирки
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 1
Това заслужавате .Пренебрежение от един шо пар.
отговор Сигнализирай
Новини