BGONAIR Live

Мъж изгони съпругата си с бебе на 2 м., а после я преби


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

69
от 62
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
ми ела, ама първо мини и си направи застраховкане само се правим, ние сме по умни
отговор Сигнализирай
68
??
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Абе - жена. Ха сега някой да ми каже - кой сложи рога на Дявола??
отговор Сигнализирай
67
Dike and Themis
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
В България винаги жертвата е виновна . Мъртвите родилки са виновни ,че са умрели , малтретираните жени са виновни ,че са малтретирани , обраните и изнасилени бабички по селата са виновни ,че са обрани и изнасилени , тормозените деца са виновни ,че са тормозени и инвалидите са виновни ,че са инвалиди . Най-лесно е да смачкаш по-слабия от теб и да се почувстваш Бог ,но не забравяйте ,че всичко се връща . Благодарете ,че не сте на мястото на жертвите и покажете малко човечност.
отговор Сигнализирай
66
Алов до 62
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 20
Ти *** ли си? Никаква милост за жените , щото се правите на много умни. На стената ще зи закача за тях тояга или гумен маркуч.
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
До 63Или да си намери една якичка женица дето да го изтупва с точилката по 2-3 пъти на ден:))))
отговор Сигнализирай
64
!!
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
Има жени от типа "ни се води, ни се кара". В такива случаи боят е естествена реакция на мъжа. Разбира се, да се бие нормална жена е престъпление.
отговор Сигнализирай
63
ай добрю утро!
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Дано никога да не се ожениш и жена да не пипнеш, прегърнеш и цулунеш, докато си жив!
отговор Сигнализирай
62
до Алов
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
ако попаднеш в моята къща, ти ще ядеш шамариаман от недорасляци и мамини момченца стой си при мама и не се жени, че не знаеш на каква ще попаднеш
отговор Сигнализирай
61
един местител
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
искате "мъжкари", ето ви, да ви е сладко!! и да се бият жени е гнусно!!
отговор Сигнализирай
60
Алов
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 25
Жените са за това за да ядат тояга. Ако един ден се оженя ще има шамари за добро утро.
отговор Сигнализирай
Новини